starsport

17:36 >> 17:36 Fudbal 9

Informer | 07. 03. 18.

(FOTO/VIDEO) SUMNJIV PENAL ZVEZDU OSTAVIO NA +14! Prvenac Bena sa kreča u crveno-belom dresu!

Fudbaleri Crvene zvezde su u 26. kolu Superlige pobedili ekipu Vojvodine u Novom Sadu sa 2:1

Uzbudljiva utakmica na "Karađorđu" i gol već u drugom minutu! Posle udarca Jovičića, Rockov je kratko odbio loptu na koju je natrčao Donald i zatresao mrežu.

Kako je vreme prolazilo, domaćin je preuzimao kontrolu, bilo je nekoliko dobrih prilika na obe strane, a najbolju je propustio Mihajlović, koji je u 71. minutu sa pet metara loše reagovao i propustio šansu da izjednači.

Međutim, samo dva minuta kasnije, Novosađani su stigli do izjednačenja. Sevnula je kontra, lopta je na kraju došla do Ezea, koji je zakucao u mrežu Milana Borjana.

Desetak minuta kasnije sporna situacija u kaznenom prostoru Vojvodine. Radonjić je pao posle duela sa Mesarovićem, a sudija Šegrt je pokazao na belu tačku.

El Fardu Ben, koji je zamenio Aleksandra Pešića, preuzeo je odgovornost i postigao prvenac u dresu kluba s "Marakane".

Na taj način Zvezda je zadržala 14 bodova prednosti u odnosu na Partizan, koji je ranije savladao Rad sa 3:1.

VOJVODINA - CRVENA ZVEZDA 1:2 (0:1)

Strelac: Eze u 73. za Vojvodinu, a Donald u 2. i Ben u 84. minutu za Zvezdu.

Stadion "Karađorđe". Sudija: Jovan Šegrt.

VOJVODINA: Rockov, Lakićević, Vukasović, Radovanović, Lazarević, Putinčanin, Jovančić, Arsić, Eze, Subotić (od 72. Mesarović), Mihajlović (od 81. Zličić).

ZVEZDA: Borjan, Stojković, Savić, Le Talek, Rodić, Jovičić, Donald, Srnić (od 84. Adžić), Krstičić, Radonjić, Pešić (od 74. Ben).

Drugo poluvreme

90'. Koškanje igrača u nadoknadi vremena. Gotovo svi fudbaleri su bili uključeni, ali se sve brzo smirilo. Nedugo zatim je sudija Šegrt odvirao kraj.

84'. GOL! Zvezda vodi 2:1! El Fardu Ben je preuzeo odgovornost, bio siguran i postigao prvenac u crveno-belom dresu.

82. Penal za Zvezdu! Pao je Radonjić posle duela sa Mesarovićem, sudija je pokazao na belu tačku, Novosađani se džabe bune. Sumnjivo.

77'. Gužva pred golom Zvezde, ali na kraju je Le Talek izbacio loptu daleko na protivničku polovinu.

73'. GOL! Vojvodina je izjednačila, strelac je Eze! Munjevita kontra Novosađana, Arsić je ubacio loptu pred gol, Mihajlović se spetljao, ali je Eze bio usamljen i uspeo da savlada Borjana.

71'. Veliku priliku je propustio Mihajlović! Putinčanin se ubacio iza leđa odrani Zvezde, zavrnuo u sredinu ka Mihajloviću, koji je sa pet metara jedva zahvatio loptu i ona je završila u naručju Borjana.

69'. Dva puta je pokušao Lakićević da centrira sa desnog boka, ali odbrana gostujućeg tima je na mestu.

65'. Odličan udarac Radonjića sa oko 25 metara, ali je Rockov izbacio loptu u korner. Posle centaršuta Krstičića, Savić je tukao glavom, ali je lopta otišla pored stative.

62'. Lopta je više u nogama fudbalera Vojvodine, ali Novosađani za sada ne uspevaju da ugroze Milana Borjana.

55'. Prva kakva takva prilika u nastavku viđena je pred golom Vojvodine. Kao i kod gola Zvezde, Jovičić je natrčao na odbitak, ali je sada poslao loptu preko gola.

48'. Prvi žuti karton na utakmici dobio je vezista Vojvodine Nemanja Subotić, koji je oštro startovao na Nenada Krstičića.

starsport

Prvo poluvreme

42'. Zapretio je MIhajlović i to opasno! Napadač Vojvodine je tukao sa oko 30 metara, Borjan to nije očekivao, ali je lopta prošla tik pored stative.

41'. Centrirao je Srnić sa desnog boka, ali je intervenisala odbrana "lala". Na loptu je natrčao Donald, ipak loš udarac.

40'. Duel Arsića i Le Taleka na ivici kaznenog prostora Zvezde, fudbaler Vojvodine je pao i tražio prekršaj, a defanzivac gostiju je tražio žuti karton zbog simuliranja. Kako bilo, sudija Šegrt nije svirao faul.

36'. Subotić je bio u ofsajdu posle dodavanja Ezea. Da nije bio u nedozvoljenoj poziciji, to bi bila velika prilika za Vošu.

28'. Savić je kratko izbacio loptu glavom, Arsić je naleteo i šutirao sa više od 20 metara, ali je lopta završila pola metra preko gola.

25'. Opasno je bilo u petercu Vojvodine. Radonjić je centirao iz skraćenog kornera i tražio Pešića. Intervenisao je golman Vojvodine.

24'. Gužva pred golom Zvezde, Jovančić je na kraju šutirao, ali je izblokiran.

- Mondo piše da je došlo do koškanja među gledaocima na zapadnoj tribini, zbog čega je policija izvela sa stadiona nekoliko osoba.

starsport

19'. Vatromet na nebu iznad stadiona "Karađorđe". Vojvodina je u utorak proslavila 104. rođendan.

14'. Putinčanin je pokušao da proigra Arsića, ali je Borjan pratio akciju i stigao prvi do lopte.

- Inače, Donald se na ovom meču izjednačio sa Kaduom po broju utakmica u crveno-belom dresu - 104. Na sledećem meču koji bude igrao postaće rekorder.

11'. Kontra Vojvodine, centrirao je Eze sa desne strane, Subotić je bio sam na drugoj stativi, ali je njegov udarac glavom na kraju izblokirao Stojković.

9'. Lopta je više u nogama gostiju, koji žele da udvostruče prednost, nekoliko puta je lopta bila u kaznenom prostoru Vojvodine, ali su se domaći odbranili.

2'. GOL! Zvezda vodi, Mičel Donald je strelac! Lopta je posle kornera došla do Jovičića, koji je šutirao sa 20 metara, Rockov je odbranio, ali je samo kratko odbio loptu na koju je naleteo Donald i zakucao je mrežu Vojvodine.

Vizinar

07.03.2018. 19:59

Sudije ne dozvoljavaju C.Zvezdi ni nereseno da igra a kamoli da izgubi. Bruka. Nas fudbal je "potonuo" u blato.

Djole

07.03.2018. 20:48

Dakle žešća sprdnja ova naša liga!Zvezdi apsolutno nije potrebna obakva pobeda,a ovog šljama od sudije definitivno treba doživotno proterati iz fudbala.No to je naša realnost,kakav savez takve i sudije.Treba lepo pustiti Zvezdu i Partizan da odigraju desetak utakmica između sebe i ćao,titula bi bila mnogo čistija.Zvezdi svaka čast ali ovakvo suđenje je dno dna

Dragan

07.03.2018. 21:24

Ma kakav sumnjiv penal ... Radonjić jedva preživeo onaj divljački start igrača Vovodine a sudija mu nije dao crveni,ua sudija ha,ha,ha

Laki

07.03.2018. 21:51

Penal je bio ko vrata. Ja sam partizanovac i svaki sudija u evropi bi svirao penal. Vi ste novinar i trebalo bi da budete objektivni.

Djole

07.03.2018. 22:29

@Laki - Ni jedan ozbiljan sudija bilo gde na kugli zemaljskoj ne bi ni pomislio da svira onakvu budalaštinu!!

Dragan

07.03.2018. 22:12

@Laki - Ni Terzić ne bi onakav penal dosudio,laki lažni partizanovac!

fudbal

07.03.2018. 23:22

Raspitajte se malo kako je ovaj sudija sudio utakmice omladinaca Zvezde....da to tek vidite, pa prevrtali bi se od smeha. Inace on i njegov brat su okoreli navijaci Zvezde. Sve se to zna...covek je bez trunke karaktera, a o ovoj ligi je glupo prichati. Duboki su koreni zla.

stoki

08.03.2018. 11:17

sudijsku organiyaciju bi trbalo suspendovati na nekoliko godina i isklju;ivo strane sudije....

moma

08.03.2018. 10:11

Penal uopšte nije sumnjiv,jer nije ni postojao.Kako može biti sumnjivo nešto što ne postoji?Dobro je Terza rekao,ove godine nećemo dozvoliti da nas neko i nešto iznenadi.Plaše se Partizana koji je u šok sobi na reanimaciji.Svaka čast.