07.03.2018

15:12

SUPERLIGA, 26. KOLO: Čuka do boda u 92. protiv "fenjeraša", Pavkov izrešetao Javor!

Radnički iz Niša nastavio je sa dobrim partijama, pa je u 26.  kolu Superlige savladao kao gost Javor sa 3:1

Dva pogotka za Nišlije, koji su u minulom kolu savladali na svom terenu Partizan (1:0), postigao je Milan Pavkov. Bio je ovo deveti vezani meč Nišlija bez poraza.

Bačka je sa 4:2 savladala Radnik. Posle prvog dela meča bilo je 2:1 za domaćina, ali su fudbaleri Bačke pitanje pobednika rešili golovima u 58. i 71. minutu utakmice. Radnik je do kraja stigao samo da ublaži poraz.

Poslednjeplasirani na tabeli fudbaleri Borca u Čačku su bili nadomak pobede protiv Čukaričkog, ali su gosti golom u 92. uspeli da izbegnu poraz - 2:2. Vodio je Borac u dva navrata, 1:0 i 2:1. Međutim, ekipa sa Banovog brda je u drugom minutu sudijske nadoknade poravnala na 2:2, a domaćin meč završio sa 10 igrača.

Mačva je povela protiv Napretka u 11. minutu pogotkom Matića i sačuvala minimalac (1:0) do kraja, a malo su joj i "čarapani" pomogli pošto su od 74. igrali sa igračem manje.

Spartak je u 37. minutu poveo protiv Zemuna, ali su plavo-zeleni uspeli da preokrenu za osam minuta golovima Petkovića - 2:1.

Samo na utakmici između Voždovca i Mladosti nije bilo golova (0:0).