Reuters

20:47 Fudbal 0

Beta | 11. 03. 2018.

(VIDEO) JOVIĆ UTIŠAO "VESTFALEN", A ONDA... Batšuaji ukrao slavu srpskom fudbaleru!

Fudbaleri Borusije pobedili su večeras na svom terenu u Dortmundu Ajntraht iz Frankfurta sa 3:2, u utakmici 26. kola Bundeslige i vratili se na treće mesto na tabeli

Borusija je povela autogolom Marka Rusa u 12. minutu, a izjednačio je srpski igrač Luka Jović u 75. minutu. Dva minuta kasnije novo vodjstvo domaćima doneo je Miši Batšuaji, dok je na 2:2 izjednačio Dani Blum.

Pobedu domaćima obezbedio je Batšuaji u četvrtom minutu nadoknade vremena, svojim drugim golom na utakmici.

Klub iz Dortmunda je posle 12. pobede u prvenstvu treći na tabeli sa 45 bodova i ima bod manje od drugoplasiranog Šalkea i bod više od Bajera iz Leverkuzena na četvrtom mestu. Ajntraht je peti na tabeli sa 42 boda.