Autor: Informer

17.03.2018

18:14

(VIDEO) LUKA SPASA! Milivojević čuva Palas u eliti!

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su kao gosti Hadersfild sa 2:0, dok je Everton slavio na gostovanju Stouku sa 2:1 u mečevima 31. kola Premijer lige

Srpski reprezentativac Luka MIlivojević je junak pobede Palasa, pošto je posle kornera koji je on izveo Džejms Tomkins zatresao mrežu domaćina u 23. minutu.

Tačku na pobedu stavio je sam Milivojević, koji je u 68. minutu bio precizan sa bele tačke.

Kristal Palas je sada na 16 mestu sa 30. bodova, a Hadersfild ima jedan više na 15. poziciji.

Everton je do pobede protiv Stouka došao golovima Čenka Tosuna, dok je pogodak za domaćina dao Čupo Moting.

Bornmut je posle preokreta pobedio Vest Bromvič Albion sa 2:1.