17.03.2018

18:53

(VIDEO) VALENSIJA ISPRED REALA! "Slepi miševi" se razgoropadili!

Fudbaleri Valensije pobedili su Alaves na svom stadionu sa 3:1, u 29. kolu Primere

Valensija, za koju je od 84. minuta igrao srpski fudbaler Nemanja Maksimović, nastavila je pobednički niz na sedam utakmica.

Prestigla je Real Madrid koji ima utakmicu manje i sada se nalazi na četvrtom mestu na tabeli španskog prvenstva sa 59 bodova.

Golove za Valensiju postigli su Rodrigo u 19, Simone Zaza u 33, dok je Lagvardija u 54. postigao autogol. Strelac za goste bio je Sobrino u 49. minutu.

Fudbaleri Deportiva igrali su prethodno nerešeno 1:1 sa Las Palmasom na svom stadionu.

Las Palmas je vodio od trećeg minuta golom Alena Halilovića, a u 22. je izjednačio Raul Albentosa.

Deportivo je nastavio negativan niz i sada ima 14 utakmica bez pobede. Pretposlednji je na tabeli španskog prvenstva sa 20 bodova.

Las Palmas nije pobedio sedam uzastopnih utakmica i na poziciji je iznad Deportiva sa bodom više.

PRIMERA

29. kolo

La Korunja - Las Palmas 1:1 (1:1)(Albentosa 22 - Halilović 3)

Valensija - Alaves 3:1 (2:0)(Rodrigo 19, Zaza 33, Lagvardija 54 (ag) - Sobrino 49)

Sosijedad - Hetafe 1:2 (1:1)(Vilijan Hose 23 - Dakonam 45, Anhel 51)

Betis - Espanjol 3:0 (1:0)(Žunior 34, Budebuz 56, Gerero 69)