18.03.2018

16:49

(VIDEO) SERIJA A: Milan opet kidao živce navijačima, Kolarov i Ljajić nameštali golove!

Fudbaleri Milana savladali su Kjevo sa 3:2 u 29. kolu Serije A, Roma je rutinski dobila Krotione 2:0, dok je Atalanta pregazila Veronu sa 5:0

Poveo je Milan pogotkom Čalhanoglua, ali je Kjevo sa dva gola za dva minuta preko Stepinskog i Inglesea preokrenuo u 34. minutu na 2:1.

Krotone je u 54. poravnao rezultat, a pobedu "rosonerima" doneo je Silva golom u 82. minutu. Sve dileme mogao je da reši sa bele tačke  u 93. minutu Kesi, pošto je Tomović igrao rukom, ali je golman Kjeva bio na pravom mestu pa je ostalo 3:2 za Milan.

Roma je dobila rutinski Krotone 2:0. El Šaravi je nakon asistencije Aleksandra Kolarova  u 39. minutu doneo prednost "vučici" dok je Najgolan postavio konačan rezultat 15 minuta pre kraja meča.

Kolarov je odigrao 90 minuta za ekipu Rome.

Atalanta je ubedljivo sa 5:0 deklasirala nejaku Veronu. Iličić je postigao čak tri gola za goste, dok su se u strelce upisali još Kristante i Gomez.

Fiorentina je dobila  Torino golom u 94. minutu 2:1. Vodila je "viola" od 59. minuta pogotkom Veretura koji je u prvom delu meča promašio penal. Torino se vratio u meč u 85. golom Belotija, kome je pogodak namestio naš Adem Ljajić, ali su gosti posle igranja rukom jednog igrača Torina dobili drugi penal na meču u 93. minutu i ipak trijumfovali sa 2:1.

U ekipi Torina Adem Ljajić igrao je od 75. minuta utakmice.

Benevento je do 92. minuta vodio sa 1:0 protiv Kaljarija, ali je poražen sa 2:1. Gosti su sa dva gola u 94. i 96. stigli do tri boda.

SERIJA A

29. kolo

Sampdorija - Inter 0:5 (0:4)
(Perišić 27, Ikardi 31pen, 32, 44, 51)

Milan - Kjevo 3:2 (1:2)(Čalhanoglu 10, Kutrone 54, Silva 82 - Stepinski 33, Inglese 34)

Benevento - Kaljari 1:2 (0:0)(Brinjola 46 - Pavoleti 90+3, Barela 90+7)

Krotone - Roma 0:2 (0:1)( El Šaravi 39, Najgolan 75)

Tirono - Fiorentina 1:2 (0:0)(Beloti 85 - Veretu 59, tero 90+4 )

Verona - Atalanta 0:5 (0:2)(Kristante 2, Iličić 45+4, 48, 69, Gomez 71)