07.04.2018

17:58

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Majstorija Srbina malo Palasu, Kejn vodi "pevce" u LŠ!

Totenhem je u 33. kolu Premijer lige savladao sa 2:1 Sotuk, dok je Luka Milivojević postigao spektakularan gol u remiju Kristal Palasa protiv Bornmuta 2:2

Totenhem je poveo protiv Stouka golom Eriksena u 52. minutu, a samo pet minuta kasnije bilo je 1:1. Međutim, sva tri boda "pevcima" doneo je ko drugi nego Hari Kejn (2:1), koji se vratio u startnu postavu posle povrede.

Totenhem se sada izjednačio sa Liverpulom, jedni i drugi imaju 67 bodova i dele treću poziciju na tabeli Premijer lige.

Luka je postigao spekatakularan gol sa 20 metara za Kristal Palas protiv Bornmuta. Poveli su gosti golom Srbina, domaćin izjednačio, pa Zaha sjajnim pogotkom vratio prednost Palasu. Ali, gosti su u 89. minutu ipak ostali bez sva tri boda, jer je King doneo izjednačenje Bornmutu - 2:2.

Njukasl je savladao Lester u gostima sa 2:1 golovima Šelvija i Pereza. "Lisice" su samo pogotkom Vardija u 84. minutu ublažile poraz.