16.04.2018

23:03

(VIDEO) PREMIJER LIGA: Kerol u 90. minutu upropastio "davljenika" Stouk!

Duel Vest Hema i Stouka u 34. kolu Premijer lige završen je remijem - 1:1

Posle prvih 45 minuta utakmice nije bilo golova. Mreža se zatresla i to Vest Hema u 79. minutu kada je Piter Krauč iz nesposredne blizine zakucao loptu u mrežu i doveo Stouk u prednost.

Samo je nekoliko minuta goste delilo od velika tri boda. Ali, slavlje im je u 90. pokvario Kerol. Dva minuta kasnije umalo potpuni preokret, ali je Ćićaritu poništen gol zbog ofsajda, pa je ostalo 1:1.

Stouk je ostao u zoni ispadanja sa 28 bodova, čak pet manje od Svonsija koji je poslednji iznad crte, a Vest Hem je na bezbednih 35 bodova.

(Rodrigez 73)

Sautempton - Čelsi 2:3 (1:0)(Tadić 21, Bednarek 60 - Žiru 70, 78, Azar 75)

Barnli - Lester 2:1 (2:0)(Vud 6, Long 9 - Vardi 72)

Kristal Palas - Brajton 3:2 (3:2)(Zaha 5, 24, Tomkins 14 - Marej 18, Iskerdo 34)

Hadersfild - Votford 0:0(Ins 90+1)

Svonsi - Everton 1:1 (0:1)(Aju 72 - Noton 43 (ag))

Liverpul - Bornmut 3:0 (1:0)
(Mane 7, Salah 69, Firmino 90)

Totenhem - Mančester siti 1:3 (1:2)(Eriksen 42 - Žezus 22, Gundogan 25. penal, Sterling 72)