22:11 Fudbal 0

Informer | 17. 04. 2018.

(VIDEO) BAJERN RAZNEO "ASPIRINDŽIJE"! Bavarci izbombardovali nesrećni Leverkuzen!

Moćni Bajern je u polufinalu Kupa Nemačke deklasirao Bajer Leverkuzen sa 6:2

Leverkuzen se nekako držao tokom prvih 45 minuta utakmice, ali bombardovanje Bavaraca nije preživeo u drugom delu, posebno raspoloženog Milera koji je postigao het-trik.

Bajern je ekspresno posle devet minuta igre vodio sa 2:0. Prvo je u trećem minutu  Martinez šutirao sa ivice šesnaesterca i matirao golemana Lena. Samo šest minuta kasnije Levandovski je nakon asitencije Riberija duplirao vođstvo Bavaraca.

Međutim, Bender je uspeo već u 16. da vrati nadu "aspirindžijama" da neće doživeti debakl glavom je smanji rezultat na 2:1.

Ipak, vrlo brzo po povratku sa odmora Alkantara je odradio najveći deo poslao, a Miler odičnim šutem smestio loptu u gol i ponovo vratio Bajernu dva gola prednosti - 3:1.

Desetak minuta potom Tijago se nakon asistencije upisao u strelce, a tri minuta posle njega Miler je još jednom naterao Lena na kapitulaciju. Potom u 78. još jednom, pošto je domaćin šest minuta ranije uspeo da smanji na 5:2, ali to nije dugo trajalo. Napadač Bavaraca stavio je tačku - 6:2.

U drugom polufinalnom susretu u sredu od 20.45 sastaju se Šalke i Ajntraht iz Frankfurta.