21.08.2018.
(VIDEO) SKANDALČINA JE BLAGA REČ! Najsmešniji penal IKADA, a sudio ga je ONAJ ARBITAR OBRADOVIĆ! Starsport/Informer
Informer | 13.05.2018. | 22:09

Fudbal         14

Sudija Srđan Obradović nastavlja sa skandaloznim odlukama kada god se nađe na terenu. Sada je upropastio utakmicu Subotici, koju je domaćin dobio sa 2:0

Spartak i Radnički su se u direktrnom okršaju borili za Evropu, ali se umesto o utakmici priča o sudiji Srđanu Obradoviću.

On je najpre Milanu Pakovu početkom drugog poluvremena, za minut pokazao dva žuta kartona, verovatno samo on zna zašto.

Ali nije se tu zaustavio. Dosudio je dva penala za Spartak, i ako kod prvog može da se diskutuje da li je prekršaj bio za najstrožu kaznu, onda je drugi video samo Obradović.

Nedugo posle utakmice se pojavio snimak jedanaesterca iz 77 minuta i nikome nije jasno na osnovu čega i zbog čega je ovaj arbitar pokazao na belu tačku. Ponovo, verovatno samo on zna zašto.

Podsetimo, Obradović je poznat kao arbitar sa debelim dosijeom grešaka, od koji su neke neverovatne.

Možda i najpoznatiji je po odluci sa večitog derbija prethodne sezone kada je priznao gol Crvena zvezde posle Ruzivog dodavanja za Kangu iz gol-auta.