AP photo/tanjug

00:39 Fudbal 0

Informer | 29. 05. 2018.

(VIDEO) FRANCUZI POBEDOM KRENULI U RUSIJU! Tunis šokirao šampione Evrope, Baloteli se vratio!

Reprezentacija Italije savladala je Saudijsku Arabiju rezultatom 2:1 na selektorskom debiju Roberta Manćinija, a Francuzi su savladali Parizu Irsku sa 2:0

Mario Baloteli nestašni dečko svetskog fudbala, vratio se u nacionalni tim i postigao gol. Napadač Nice je za "azure" zaigrao posle pet godina i ispostavilo se da je to bio pravi potez novog selektora Manćinija.

Baloteli se u strelce upisao u 21. minutu. Andrea Beloti, koji je zamenio strelca vodećeg pogotka, potom je iskoristio gužvu posle kornera i uvećao prednost na dva gola, da bi konačan rezultat postavio Al Šehiri.

Francuzi su, lakše nego što se očekivalo, savladali u Parizu Irsku sa 2:0. Pitanje pobednika je bilo rešeno već u prvom poluvremenu. Strelci za "trikolore" su bili Olivije Žiru u 40. minutu i Nabil Fekir četiri minuta kasnije.

Reprezentativci Tunisa su namučili Portugalce odigravši 2:2. Strelci su bili Andre Silva u 22. i Žoao Mario u 34. minutu za ekipu sa Pirinejskog poluostrva, a za Tunišane Badri u 39. kao i Ben Jusef u 64. minutu.

Aktuelni evropski prvaci su igrali bez Kristijana Ronalda.