16.08.2018

18:30

KRAJ SNOVA ZA SPARTAK! Subotičani završili evropsku misiju

Fudbaleri Spartaka iz Subotice završili su evropsku odiseju za ovu sezonu, pošto su eliminisani od danskog Brondbija

Subotičani su imali težak zadatak da u Danskoj nadoknade 0:2 sa "Marakane", napadali su svim silama, ali su u poslednjem minutu izgubili sa 2:1.

Imao je srpski tim igrača više već od 10. minuta utakmice, posle toga je krenuo u silovitu ofanzivu, bio je bolji u prvom poluvremenu, međutim, bez rezultatskog efekta.

Kada je Kajzer u 68. minutu doneo vođstvo Brondbiju, sve je bilo rešeno. Izjednačenje Subotičanima je doneo Glavčić, ali je Vilček u 92. minutu pogodio za pobedu Danaca.

BRONDBI - SPARTAK 2:1 (0:0)

Strelac: Kajzer u 68. i Vilček u 92. minutu za Brondbi, a Glavčić u 80. za Spartak.

Stadion: Brondbija. Sudija: Husein Geček (Turska).

BRONDBI: Švabe, Gamelbi, Arađuri (od 65. Laursen), Kabongo, Jung, Kajzer, Radošević, Kristensen, Muktar, Ure (od 59. Vilček), Erceg (od 14. Hermanson).

SPARTAK: Perić, Dunđerski, Tekijaški, Šimura, Milošević, Čečarić, Đuričin, Marcić, Glavčić, Vukčević, Đenić.

92'. GOL! Brondbi dolazi do pobede u 92. minutu preko Vilčeka.

80'. GOL! Spartak je izjednačio! Strelac je Glavčić. Možda deluje teško dostižno da se dođe do još dva gola, ali makar su Subotičani na ivici remija.

77'. Torbica je bio u prilici za Spartak, ali ni od toga ništa.

68'. GOL! Vodi Brondbi! Strelac je Kajzer i to je, gotovo sigurno, kraj svih nada za Spartak.

65'. Mogao je Gamelbi sada da reši sve dileme, ali je Perić odbranio.

54'. Tekijaški je oprobao udarac posle slobodnog udarca, ipak ništa od svega toga.

Kraj prvog poluvremena

37'. Najbolja prilika na utakmici, imao je Brondbi, Muktar je bio u poziciji da dovede domaćina u vođstvo, ali lopta nije završila u mreži.

29'. Nova šansa za Subotičane! Ovog puta je Glavčić bio u prilici, ipak ni on bio dovoljno precizan.

18'. Čečarić je bio u dobroj poziciji, međutim, i njegov udarac je završio pored gola.

12'. Đuričin je oprobao udarac iz slobodnog udarca, ali nije bio dovoljno precizan.

10'. Crveni karton za Kabonga! Brondbi nastavlja utakmicu sa fudbalerom manje na terenu!

Fiona i Šrek stigli u Svilajnac! Ko su ovi ljudi?