00:44 Fudbal 0

Informer | 20. 08. 2018.

(VIDEO) REALOV ŽIVOT BEZ RONALDA! Madriđani pobedom počeli novu eru!

U prvom meču u novoj sezoni, fudbaleri Real Madrida slavili su pred svojim navijačima protiv Hetafea - 2:0

Golove za "kraljevski klub" postigli su Danijel Karvahal i Geret Bejl.

Karvahal je svom timu prednost doneo u 20. minutu, kada se sjajno snašao i glavom zatresao mrežu Hetafea.

Za drugi gol, postignut u 51. minutu zaslužan je Bejl koji je sve u ovoj situaciji uradio dobro - od prijema lopte, preko građenja pa do udarca.

Mogao je Real i do ubedljivije pobede ali su neke od lepih prilika ostale neiskorištene.

Sa druge strane, imao je i Hetefe šansu da dođe bar do jednog gola, ali je u 75. minutu šut Ivana Aleha otišao pored gola.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović odigrao je ceo meč za ekipu Hetafea.