Reuters

20:31 Fudbal 0

Informer | 02. 09. 18.

(VIDEO) UESKA SE SAMOUBILA! Evo šta se desi kada iznervirate Mesija i društvo na "Kamp Nou"!

Barselona je u trećem kolu Primere uništila  Uesku rezultatom 8:2, dok je Valensija odigrala 2:2 na gostovanju Levanteu

Navijači su uživali na "Nou Kampu" iako je Barsa prva poklekla, jer su tokom prvih 45 minuta videli čak pet golova, a u nastavku meča još pet.

Nesrećna Huseka je povela u trećem minutu utakmice i pokajala se. Gosti su samo razljutili Katalonce koji su za 14 minuta preokrenuli na 3:1 golovima Mesija, Suareza i autogolom Pulida. Mada, na kraju prvih 45 minuta utakmice bilo je 3:2 za Barsu pošto je Galar u 42. smanjio zaostatak Ueske.

Međutim, u nastavku je krenula prava kanonada: Demble, Rakitić i Mesi definitivno su rešili pitanje pobednika u 60. minutu utakmice, a Alba i Suarez su samo u nastavku totalno dotukli rivala. Argentinac je inače pored dva gola imao dve asistencije.

Fudbaleri Alavesa pobedili su Levante sa 2:1. Vodeći gol za Espanjol postigao je Leo Baptisao u 42. minutu iz jedanaesterca, a Alaves je zatim u razmaku od dva minuta preokrenuo rezultat. Izjednačio je Borha Baston u 57. minutu, a pobedi je doneo Ruben Sobrino u 59. minutu.

Fudbaleri Levantea i Valensije odigrali su nerešeno 2:2. Domaći Levante poveo je u 13. minutu golom Rodjera, a tri minuta kasnije izjednačio je Denis Čerišev. Rodjer je drugi gol na utakmici postigao u 33. minutu, a konačan rezultat postavio je Danijel Pareho u 52. minutu.

PRIMERA

3. kolo

Petak

Hetafe - Valjadolid 0:0

Eibar - Sosijedad 2:1 (1:1)(Kardona 26, Čarls 90+1 - Vilijan Hoze 15)

Viljareal - Đirona 0:1 (0:0)(Stuani 54)

Selta - Atletiko M. 2:0 (0:0)
(Gomez 46, Aspas 52)

R. Valjekano - Atletik B. odloženo

Real M. - Leganes 4:1 (1:1)(Bejl 17, Benzema 50, 61, Ramos 66 - Kariljo 24)

Levante - Valensija 2:2 (2:1)(Rođer 13, 33 - Čerišev 16, Pareho 51. penal)

Alaves - Espanjol 2:1 (0:1)(Baston 57, Sobrino 59 - Baptistao 42 penal)

Barselona - Ueska 8:2 (3:2)(Mesi 16, 61, Pulido 24 ag, Suarez 39, 90+3 penal, Dembele 48, Rakitić 52, Alba 81 - Čučo 3, Galjar 42)

Betis - Sevilja 1:0 (0:0)