Reuters

20:57 Fudbal 0

informer.rs | 18. 09. 2018.

(VIDEO) LIGA ŠAMPIONA: Het-trik Mesija - uništio PSV, Inter preokrenuo u 92. minutu!

Prvi pogodak u Ligi šampiona ove sezone postigao je Lionel Mesi u pobedi Barselone protiv PSV-a 4:0, Inter je golom u 92. minutu posle preokreta savladao Totenhem 2:1

Argentinac je načeo Holanđane u 32. minutu utakmice spektakularnim pogotkom. Iz prekida, savršeno je šutirao sa nekih 18 metara, a lopta je kroz rašlje ušla u gol. Golman Holanđana Joren Zoet nije imao šanse, ispružio se koliko je dug, ali džabe.

Mreže su mirovale do 75. minuta, a onda za dva minuta dva gola. Prvo je Dembele duplirao vođstvo, pobedu je overio Mesi drugom pogotkom nakon asistencije Rakitića.

Ali, nije tu stao Argentinac.Pao je het trik na premijeri ovogodišnje Lige šampiona, Mesi je u 87. dotukao novim golom PSV.

U drugom meču Inter je posle preokreta i pogotka u 92. minutu savladao  Totenhem 2:1.

Englezi su poveli pogotkom Eriksona u 53. minutu, ali spasili su se Italijani poraza. Ikradi je u 86. pogodio za 1:1.

Samo nekoliko minuta kasnije  u 92. minutu Matijas Vesino neometan je poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.