00:32 Fudbal 0

beta | 24. 09. 2018.

BEZ DOPING KONTROLE na 158. "večitom" derbiju!

Partizan i Zvezda odigrali su nerešeno 1:1 u Humskoj, a kako je rečeno novinarima iz Zvezde, nije se obavila doping kontrola, koja je uobičajena

Prema pravilima FIFA i UEFA igrači se testiraju posle svake utakmice na nedozvoljene supstance.

Crno-bele je u vođstvo doveo Rikardo Gomeš u 33. minutu, a bod Crvenoj zvezdi doneo je Ričmond Boaći petnaestak minuta pre kraja spornim golom.

Njegov udarac je nekako zaustavio golman Stojković, a posle žalbi obe ekipe i asistencije sudije iza gol linije, glavni arbitar Danilo Grujić je prihvatio i pokazao na centar.

GOL JE ČIST KAO SUZA! Milojeviću nije jasno šta je sporno kod Boaćijevog pogotka!

OSTAJE DA VERUJEMO SUDIJI, ALI VERUJEMO I STOJKOVIĆU! Mirković: Ne kladite se protiv Partizana!