Reuters

20:27 Fudbal 0

informer.rs | 25. 09. 2018.

(VIDEO) BUNDESLIGA: HERTA BEZ GRUJIĆA SE ODMAH SAPLELA! Veljković strelac za Verder, gosti ispraćeni sa tri komada

Fudbaleri Verdera savladali su Hertu 3:1 (2:0) u prvom meču dana vanrednog kola Bundeslige i preoteli im drugu poziciju na tabeli, a srpski reprezentativac Miloš Veljković bio je strelac drugog gola za domaće

Herta je definitivno pogođena povredom Marka Grujića, međutim niko nije očekivao da će se to odraziti već na prvoj utakmici posle peha koji je doživeo bivši fudbaler Crvene zvezde.

U meču ekipa koje su odlično startovale ove sezone, Verder je iskoristio pogubljenost Herte zbog povrede ključnog igrača i bez veće muke uzeo tri boda.

Domaći su poveli u Martina Harnika u 11. minutu, naš Veljković je duplirao prednost minut pre odlaska na odmor.

Gosti su smanjili rezultat preko Dilrosuna u 53. minutu, a konačan rezultat postavio je Maks Kruze u 66.

Ovom pobedom Verder je stigao do 11 boda, dok Herta ima jedan manje.