30.09.2018

22:24

(VIDEO) SERIJA A: Milan izrešetao Sasuolo, utešni gol Đuričića!

Fudbaleri Milana prekinuli su niz od tri meča bez pobede i savladali Sasuolo sa 4:1, za koji je jedini pogodak postigao srpski internacionalac Filip Đuričić

Milan je poveo u finišu prvog dela utakmice, a već nakon 60 minuta igre "rosoneri" su imali prednost od tri gola, pošto su za deset minuta postigli dva gola i praktično rešili pitanje pobednika.

Đuričić je osam minuta nakon gola Kastiljeha smanjio rezultat na 3:1. Međutim, Suso je u četvrtom minutu sudijske nadoknade ipak Milanu vratio tri gola prednosti i dotukao domaćina.