01.11.2018

18:56

(VIDEO) KUP KRALJA: Đurđević srušio Eibar, Sevilja se obrukala!

Fudbaleri Sevilje obrukali su se u meču šesnaestine finala Kupa Kralja, jer je trenutno trećeplasirani tim Primere odigrao 0:0 sa trećeligašem Viljanovenseom, dok je Urođ Đurđević bio strelac u pobedi Sportinga 2:0

Gost iz Andaluzije igrao je u kombinovanom sastavu, imao čak 20 udaraca na gol domaćina, ali samo tri u okvir gola. I domaćin je imao svoje prilike, ali je i remi bez golova za njih bio veliki uspeh

U Vigu su Selta i Sosijedad odigrali 1:1. Jago Aspas je pogodio početkom drugog poluvremena, izjednačio je Huanmi u finišu utakmice.

Srpski internacionalac Uroš Đurđević postigao je gol za Hihon u pobedi protiv Eibara 2:0. Nekadašnji miljenik navijača Partizana načeo je mrežu gostiju u 64. minutu, a pobedu je overio  Neftali Mazambi u 86. minutu.

Revanš utakmice šesnaestine finala Kupa kralja na programu su 5. decembra.

Alaves - Đirona 2:2 (0:1)
(Sobrino 63, Agiregabirija 88 - Alkala 18, Montes 90+6)

Kordoba - Hetafe 1:2 (1:1)
(Gonzales 26. autogol - Mata 45+1 penal, 90)

Majorka - Valjadolid 1:2 (0:2)
(Buenakasa 67 - Verde 8, 35)

Melilja - Real Madrid 0:4 (0:2)
(Benzema 28, Asensio 45+1, Odriozola 79, Gonzales Perez 90+2)

Sant Andreu - Atletiko Madrid 0:1 (0:21)
(Martins 33)

Leganes - Rajo Valjekano 2:2 (1:2)
(El Neziri 31, 72 - Garsija 15, Alegrija 21)

Ebro - Valensija 1:2 (0:0)
(Amelibija 61, ck. Tijago 29 - Mina 71, 80)

Lugo - Levante 1:1 (1:0)
(Erera 11 - Borha Majoral 53)

Bora Solunac udario na Đilasa, Ponoša i Miloša Francuza: Teško će objasniti kako to da su uslovi u Beogradu loši, a u Srbiji dobri!

Borislav Novaković iz Narodnog pokreta Srbije, poznatiji kao Bora Solunac, rekao je da su sva tri zahteva koja je opozicija imala ispunjena i istakao da će Miloš Jovanović, Zdravko Ponoš i Dragan Đilas teško odbraniti narodu to što u Beogradu bojkotuju izbore jer kažu da ne postoje dobri izborni uslovi, dok u Srbiji izlaze na lokalne izbore.