05.11.2018

22:55

(VIDEO) DA LI ĆE JOKAN OVO PREŽIVETI? Osmi poraz Fulama, peti u nizu, zakucan za dno!

U derbiju začelja Premijer lige Hadersfild je na svom terenu savladao Fulam rezultatom 1:0

Fulamu je ovo osmi poraz u Premijer ligi i poslednji je na tabeli sa samo pet bodova. Puleni Slaviše Jokanovića imaju pet vezanih poraza. Jedinu pobedi u šampionatu zabeležili su još 26. avgusta kada su sa 4:2 pobedili Barnli.

Hadersfild je prvi pripretio, kada je u 16. minutu Biling pogodio prečku. Desetak minuta kasnije opet je Fulam bio na testu. Sa ivice kaznenog prostora Pričard je šutirao, ali je Riko sjajnom odbranom sprečio pogodak domaćina.

Ipak, u 29. minutu kapitulirao je Fulam. Nespretan je u svom šesnaestercu posle jedne ubačene lopte bio Fosu-Mensah i autogolom doneo prednost domaćinu.

Fulam je tokom drugih 45 minuta igre bio bolji, agresivniji ali ništa to nije vredelo, jer nije uspeo da zatrese mrežu rivala.