19:56 Fudbal 0

informer.rs | 09. 11. 2018.

SUPERLIGA: Radnički za dva minuta do preokreta - penal i autogol!

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Proleter u Novom Sadu nakon preokreta rezultatom 2:1

Nišlije su tako nastavile niz do 14 utakmica bez poraza, ostale su na drugom mestu sa 37 bodova , sedam više od Partizana kome tek predstoji utakmica 16. kola Superlige.

Proleter je poveo pogotkom Čovića u 14. minutu meča. Golova nije bilo sve do  68. kada je domaćin skrivio jedanaesterac, a Haskić vratio Radnički u utakmicu pogotkom sa penala. Samo minut kasnije totalni preokret. Nesrećni Lambuluć je neverovatnim autogolom loptu poslao u svoj gol i postavio konačnih 2:1.

Takođe, treći put ove sezone, fudbaleri Radničkog igrali su utakmicu bez trenera Nenada Lalatovića. Šef stručnog štaba "preskočio" je drugi uzastopni meč svog tima, jer posle gostovanja na terenu OFK Bačke nije zauzeo svoje mesto kraj terena ni u Novom Sadu.

Kako je TV Arena sport saznala Lalatović je stigao sa ekipom u Novi Sad, ali da nije zauzeo svoje mesto na klupi.