Autor: Beta

10.11.2018

21:40

(VIDEO) PRIMERA: Atletiko pobedio Atletik u 93. minutu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Atletik Bilbaa sa 3:2, u utakmici 12. kola španske Primere

Injaki Vilijams je u 36. minutu doveo Bilbao u vođstvo i taj rezultat je bio na snazi sve do 61. minuta kada je izjednačio Tomas.

Samo tri minuta kasnije Vilijams je ponovo doneo prednost svojoj ekipi, ali je Bilbao na kraju ipak ostao bez bodova.

Prvo je Rodrigo izjednačio na 2:2 u 80. minutu, a potom je Dijego Godin u 93. postavio konačan rezultat.

Valensija je tek u 12. kolu došla do druge pobede u prvenstvu. Gol iz penala Denija Pareha u 81. minutu doneo je "slepim miševima" tri boda na gostovanju od Hetafea.

PRIMERA

12. kolo

Valjadolid - Eibar  0:0

Hetafe -  Valensija  0:1 (0:0)
(Pareho 81p)

Atletiko M. - Bilbao  3:2 (0:1)
(Tomas 61, Rodrigo 80, Godin 93 - Vilijams 36, 64)

Đirona - Leganes  0:0

Tabela: Barselona 24, Atletiko M. 23, Espanjol 21, Sevilja 20, Alaves 20, Real Madrid 17...

Nastavljeni piromanski napadi na časne Srbe na severu KiM! Zapaljen automobil Ivanu Petroviću!

Srpska lista saopštila je danas da paljenje automobila radniku opštine Privremenog organa Opštine Leposavić Ivanu Petroviću predstavlja nastavak piromanskih napada na časne Srbe na severu Kosova i Metohije "u režiji poslušnika i miljenika" premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija" na teritoriji opštine Leposavić, koju, kako navode "hoće da pretvore u leglo kriminala svojim nedelima".