22:49 Fudbal 0

Informer | 11. 11. 2018.

(VIDEO) REAL SE PROBUDIO! "Kraljevi" samo četiri boda iza Barse!

Delovalo je da će sezona Real Madrida biti potpuna propast, ali posle 12. kola u Primeri "kraljevski klub" ima samo četiri boda manje od vodeće Barselone

Real se probudio posle smene trenera Žulena Lopetegija i u Vigu je upisao drugu uzastopnu pobedu u prvenstvu - 4:2.

Selta nikako nije uspevala da se odupre raspoloženim Madriđanima, koje je u vođstvo doveo Karim Benzema u 23. minutu, što je bio rezultat prvog poluvremena - 1:0.

U nastavku je usledila prava goleada. Najpre je Gustavo Kabral autogolom duplirao prednost gostiju, a nadu Selti vratio je Hugo Malo u 61. minutu.

Usledila su nova dva pogotka Reala, preko Serhija Ramosa iz penala (83. minut) i Denija Sebaljosa (90.), da bi konačan rezultat postavio Mendez u poslednjem minutu.

Real sada ima 20 bodova i zauzima šesto mesto.