09.12.2018

22:47

(VIDEO) SERIJA A: Nula u Milanu, Kutrone promašio pobedu u 87. minutu!

Fudbaleri Milana ugostili su Torino u 15. kolu, a meč na "San Siru" završen je rezultatom 0:0

U prvih 20-ak minuta, viđene su dve dobre šane za goste. Prvo je Donaruma izvrsnom intervencijom sačuvao mrežu posle šuta Falke, a desetak minuta kasnije Beloti je pokupio centaršut Rinkona i poslao loptu tik preko gola Milana.

U sudijskoj nadoknadi vremena, činilo se da je jedan od defanzivaca Torina igrao rukom u svom kaznenom prostoru nakon udarca Iguaina. Sudija Orsato nakon konsultacije sa kolegama iz VAR sobe doneo je odluku da ne svira jedanaesterac u korist "rosonera", što je razbesnelo domaće fudbalere.

Milan je bio bolji u nastavku, ali promene rezultata nije bilo. U 87. najbolju šansu za domaće propustio je Patrik Kutrone, sa peterca je promašio ceo gol. "Rosoneri" ostaju četvrti sa 26 bodova.

Fudbaleri Atalante deklalsirali su Udineze u gostima sa 3:1, a briljirao je Kolumbijac Duvan Zapata koji je postigao het-trik. Zapata je doveo goste u vođstvo posle samo dva minuta igre, a već u 12. minutu bilo je 1:1.

Međutim, Kolumbijac je svom timu obezbedio trijumf tokom drugih 45 minuta utakmice. Prvo je u 62. vratio prednost Atalanti, a onda u 80. definitivno rešio pitanje pobednika meča - 3:1.

Parma je na "Enio Tradiniju" odigrala 1:1 sa poslednjeplasiranim Kjevom.Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Goste je u vođstvo doveo Mariuš Stepinski, ali je bod Parmi samo šest minuta nakon pogotka Kjeva doneo Bruno Alveš.