(VIDEO) PRIJOVIĆ NASTAVIO GOLGETERSKI NIZ, osmim golom u sezoni pogurao PAOK do pobede!

ap photo

22:01 Fudbal 0

informer.rs | 09. 12. 2018.

Srpski reprezentativac i fudbaler PAOK-a Aleksandar Prijović nastavio je golgeterski niz u Grškoj

Fudbaler PAOK-a i srpski reprezentativac postigao je prvi gol u pobedi svog tima nad Larisom od 2:1. Prijoviću je ovo bio osmi gol u sezoni i drugi je strelac šampionata, prvi je Kuluris iz Atromitosa sa 11 pogodaka.

Gosti su poveli u 36. minutu preko Nunića, da bi Prijović izjednačio u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena iz kaznenog udarca. Pobedu svom timu doneo je Čuba Akpom u 69. minutu meča.

PAOK je zadržao prednost na tabeli nad Atromitosom od sedam bodova.