(VIDEO) PREMIJER LIGA: Sitiju dovoljno 45 minuta, opet na pobedničkom koloseku!

Reuters

17:12 Fudbal 0

informer.rs | 30. 12. 2018.

Fudbaleri Mančester sitija su u 20. kolu Premijer lige ubedljivo savladali Sautempton rezultatom 3:1

"Građani" su se probudili nakon dva vezana poraza, od Krisal Palasa (3:2) i Lestera (2:1) u minulom kolu Pemijer lige.

Sva četiri pogotka postignuta su tokom prvog poluvremena. Silva je načeo domaćine posle 10 minuta igre, a Sautempton je u 37. minutu uspeo da se vrati u meč golom Pjer-Emila Hojbjerga.

Međutim, nije to dugo trajalo, jer je Džejms Vord Praus častio goste iz Mančestera autogolom, a samo tri minuta kasnije Aguero je overio pobedu Sitija - 3:1.

Siti se trijumfom vratio na pobednički kolosek i smanjio zaostatak za liderom Liverpulom na sedam bodova.