05.01.2019

18:34

(VIDEO) PRIMERA: Alaves preokrenuo protiv Valensije i pretekao Real!

Alavesu se smeši izlazak na evropsku scenu, a posle pobede u 18. kolu Primere protiv Valensije 2:1 nalazi se na četvrtom mestu, prestigao je Real Madrid, bar dok se ne završe ostali mečevi 18. kola

Gosti us došli u vođstvo u 14. minut, kada je Pareho iz slobodnog udarca zatresao mrežu domaćina. Ali, Alaves je sa dva gola već do kraja prvog poluvremena došao do preokreta.

Prvo je Boston u 21. minutu doneo izjednačenje svom timu, pošto se najbolje snašao u šesnaestercu, a onda je u drugom minutu nadoknade, Pina doneo vođstvo i, ispostavilo se pobedu Alavesu.

Srpski internacionalac Darko Brašanac, koji za Alaves nastupa kao pozajmljeni igrač Betisa, sa klupe je ušao u 73. minutu.