19.01.2019

17:25 >> 20:49

(VIDEO) LUKA JOVIĆ TRPA, NE STAJE! Mladi Srbin ponovo strelac za Ajntraht!

Nastavlja Luka Jović da rešeta mreže po Nemačkoj! Mladi srpski reprezentativac ponovo je bio strelac za Ajntraht, ovog puta u pobedi nad Frajburgom - 3:1

Joviću je to 13. gol u Bundesligi ove sezone i sam je na prvom mestu liste strelaca.

Ajntraht je posle dve utakmice bez pobede upisao trijumf i to je Frajburg platio ceh za ranije neuspehe. Sve je bio gotovo za 10 minuta prvog poluvremena, od 36. do 45. kada je domaći tim postigao tri gola.

A, lider Bundeslige ne posustaje! Borusija Dortmund je u derbiju kola savladala Red Bul usred Lajpciga sa 1:0 i ostala na šest bodova ispred Bajerna.

Jedini gol postigao je Aksel Vitsel u 19. minutu, kada je do njega došla lopta posle kornera, a on je zakucao pod prečku.