20.01.2019

16:22

(VIDEO) SITI NASTAVIO POTERU ZA LIVERPULOM, Hadersfild se nije dobro proveo!

Mančester siti ubeljivo je kao gost savladao Hadersfild sa 3:0 u 23. kolu Premijer lige

"Građanima " je ovo bio treći trijumf u nizu, pa su nakon 23. kola četiri boda iza lidera Liverpula, koji je takođe trijumfovao ovog vikenda, savladao je Kristal Palas (4:3).

Danilo je načeo Hadersfild posle 18 minuta igre, mada je lopta na putu do gola nekoga pogodila, promenila smer i prevarila golmana domaćina.

Prednost Sitija duplirao je Sterling pogotkom glavom u 53. minutu, dok je samo tri minuta kasnije Sane, nakon asistencije Aguera, opet glavom zatresao mrežu za 3:0. Pobeda je mogla da bude i ubedljivija, ali je De Brujne bio za malo neprecizan sa oko 11 metara, pa do kraja meča nije bilo promene rezultata.