20.01.2019

17:07

(VIDEO) LUDNICA NA "ARTEMIO FRANKIJU"! Fiorentina dva puta ispustila pobedu, spasila se u 93. minutu!

Na meču na "Armetio Frankiju" između Fiorentine i Sampdorije viđeno je čak šest golova, preokret, ali je duel zavrešen bez pobednika - 3:3

Fiorentina je vodila u dva navrata, Sampdorija stizala, preokrenula golom Kvaljarele u 85. minutu, ali je u trećem minutu sudijske nadoknade Pecela sprečio poraz "viole" - 3:3.

Povela je Fiorentina 34. minutu, sjajnim pogotkom Muriela. Gosti su ipak poravnali rezultat do kraja poluvremena golom Ramirez iz slobodnog udarca, nekoliko minuta pošto je  crveni karton dobio Fernandeš, pa je Fiorentina igrala sa igračem manje.

Ipak, i pored toga je uspela da postigne gol, Muriel je ponovo savladao golmana Dorijea. Za novi egal pobrinuo se Kvaljarela sa penala, a samo četiri minuta kasnije isti igrač je preokrenuo rezultat na 3:2.

Fiorentina je potom svim silama krenula napred, što joj se isplatilo, Pecela je iskoristio šansu i doneo veliki bod svom timu u 93. minutu utakmice - 3:3.