27.01.2019

22:53

(VIDEO) BENZEMA ISPRAŠIO ESPANJOL! Realov napadač se raspucao protiv Katalonaca, Varan pocrveneo

Najviše zahvaljujući dvostrukom strelcu Karimu Benzemi, fudbaleri Reala slavili su na gostovanju Espanjolu 4:2 u poslednjem meču 21. kola španske Primere

Benzema, koji se prethodne dve nedelje mučio sa povredom šake zablistao je već u četvrtom minutu kada je doveo kraljevski klub u vođstvo, koje je uvećano već u 15. zahvaljujući pogotku Serhija Ramosa na asistenciju Luke Modrića.

Baptistao je u 25. minutu prepolovio prednost Reala, a Benzema je u 45. minutu ponovo vratio dva gola razlike na konto aktuelnog šampiona Evrope.

U nastavku je Geret Bejl u 67. minutu povisio prednost Reala na velikih 4:1, a Rosales je u 81. postavio konačnih 4:2. Desetak minuta pre toga Rafael Varan je dobio crveni karton pa je Real do kraja meča ostao sa desetoricom.