17.03.2019

22:28

(VIDEO) INTER JE GOSPODAR MILANA! "Neroazuri" slavili posle drame za rokadu na tabeli

Fudbaleri Intera slavili su u "derbiju Dela Madonina" protiv Milana posle prave goleade i odneli pobedu na gradskim rivalom sa 3:2 u 28. kolu italijanske Serije A

Inter je protiv Milana odgonetnuo odgovor na pitanje kako bez Ikardija, a mrežu Milana načeli su već u trećem minutu pogotkom Matijasa Vesina.

Ovim rezultatom se i otišlo na odmor, a do novog gola na meču čekalo se do 51. minuta kada je defanzivac Stefan de Fraj pogodio mrežu Donarume za zu tom trenutku velikih 2:0 u korist tima Lučana Spaletija.

Ipak, da je meč obilovao dramskim elementima pobrinuo se Timoti Bakajoko golom u 57. minutu, ali dva pogotka prednosti Interu vratio Lautaro Martrinez nakon što je bio precizan sa penala 10 minuta kasnije.

Ni to nije bilo dovoljno da meč uđe u mirniju fazu pošto je posle velike gužve dodatnu neizvesnost uneo Mateo Musakio u 71. minutu, ali ovim rezulatom je meč okončan, a do kraj meča fudbaleri Milana su poput osica opsedali gol "neroazura", ali nisu imali sreće.

Sa tri boda u derbiju protiv Milana, Inter se rotirao na tabeli sa gradskim rivalom pa je sada četvrti sa 53 boda, dok su "rosoneri" poziciju niže rangirani sa 51.