12.04.2019

20:56

NE POBEĐUJE SE BRAZIL SVAKI DAN! Futsaleri poraženi pred 10 hiljada ljudi u Areni!

Futsal reprezentacija Srbije doživela je ubedljiv poraz u drugom prijateljskom meču sa Brazilcima (1:5). Nakon pobede u Nišu, gosti su se revanširali u Beogradu

Nakon 3:0 u prvom meču, ovoga puta nije bilo spasa od moćnog Brazila. Gosti su odlično krenuli, postigli dva brza gola i tako najavili pobedu. Ipak, do kraja poluvremena, zbog šestog faula Brazila, dosuđen je penal, pa je Stefan Rakić postigao pogodak iz penala na tri minuta do kraja prvog poluvremena, i tak osmanjio rezultat.

ŠTA JE MAGIJA? Kad Srbija razbije PETOSTRUKOG ŠAMPIONA SVETA!

Zaigrala je Srbija tada mnogo bolje, ali nije uspevala da dođe do izjednačenja. Brazilski golman je u tim momentima bio sjajan.

To je bilo sve od naših momaka na ovom meču. Pred sam kraj duela, domaći fudbaleri su drastično popustili, pre svega u odbrani, što su Brazilci umeli da kazne, i sa još dva gola postave konačan rezultat.

Dvostruki strelac u ekipi Brazila bio je Gadeija, u četvrtom i 40. minutu, a golove su postigli i Danijel u šestom minutu, Fernando u 25. i Rato u 39. minutu.