17.04.2019

19:51

PARTIZAN KONAČNO SRUŠIO RADNIČKI! Rikardo nosi crno-bele, odluka o finalisti u Nišu!

U prvom meču polufinala Kupa Srbije fudbaleri Partizana su na svom terenu bili bolji od ekipe Radničkog iz Niša - 1:0 (1:0)

Pred oko 3.000 navijača u Humskoj, crno-beli su konačno uspeli da savladaju Nišlije. Bila je ovo tvrda utakmica, sa puno faulova. Od starta se videlo da su odnosi ova dva kluba solidno narušeni.

Nije Partizan blistao, ali je odigrao dosta zrelo. Posle loše intervencije odbrane gostiju lopta je stigla do Rikarda a on je u 28. minutu uspeo da pogodi mrežu.

Ispostavilo se da je napadač domaćih na ovaj način doneo trijumf ekipi Save Miloševića.

Revanš je zakazan za 16. maj u Nišu, dok su u drugom polufinalu sastaju Crvena zvezda i Mladost (prvi meč 4:1). Finale se igra na "Čairu".

Partizan - Radnički 1:0 (1:0)

Stadion Partizana. Sudija: Srđan Jovanović (Beograd). Strelac: 1:0 Rikardo u 29. minutu

Partizan: Stojković - N.R. Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Zakarić (od 46. Ivanović), Pantić, Tošić (od 76. Ilić) - Gomeš (od 83. Georgijević).

Radnički Niš: Ristić - Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević - Bondarenko, Drinčić - Grbić (od 72. Petrović), Kojašević (od 65. Jovanović),Ranđelović (od 88. Nikodijević) - Haskić.

90. minut - Utakmica je završena!

76. minut - U igri je Saša Ilić, van terena ide Tošić.

72. minut -Haskić je bio u dobroj šansi, ali je Pavlović uspeo da interveniše!

64. minut - Rikardo nije uspeo da iskoristi dobro dodavanje Ivanovića, otišao je suviše u stranu i šansa je propala.

54. minut - Partizan polako ponovo preuzima inicijativu na terenu.

50. minut - Radnički napada na startu drugog dela igre, Stojković je već dva puta morao da interveniše.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

Prvo poluvreme: Rikardo pogodio!

45+2. minut - Kraj prvog dela igre!

45. minut - Sudija je prvo poluvreme produžio za dva minuta!

38. minut - Sve je žustrije na terenu, Rikardo je bio u ozbiljnom duelu sa Todorovskim.

35. minut - Partizan je i posle gola nastavio da napada.

29. minut - GOOOOLLLLL! Partizan vodi, lopta je stigla do Rikarda , a napadač crno-belih je pocepao mrežu.

28. minut - Nikola Drinčić je zaradio žuti karton.

25. minut - Prve varnice na terenu, Pantić i Crnomarković su bili u klinču...

20. minut - Pokušali su gosti, šutirao je Todorovski, ali je Stojković na mestu.

8. minut - Iz Partizana su tražili penal zbog igranja rukom, sudija Jovanović je ostao nem.

5. minut - Velika šansa za domaće, Miletić je šutirao glavom, Ristić je na mestu.

3. minut - Golman Radničkog Ristić sa žali na povredu, ali će moći da nastavi utakmicu.

1. minut - Utakmica je počela!

18.55 - U Humskoj je više nego slaba poseta...

18.45 - Evo i klupe tima iz Humske: Kljajić, Georgijević, Marković, N.G. Miletić, Ivanović, Smiljanić, Ilić.

17.32 -  Savo Milošević ja najavio pojačanje u junu! O čemu je reč vidite OVDE!

NEMA VIŠE DILEME! Ovo je termin 160. večitog derbija!

17.30 - Vreme je za prvi meč polufinala Kupa! Partizan na svom terenu dočekuje Radnički, a biće ovo velika borba jer su odnosi između dva kluba baš zategnuti.

FLAŠA KOALICIJA! I ovo smo vam rešili, bar recite hvala: Evo imena za izbornu listu "hik" opozicije!

Otpadnici od tajkuna Dragana Đilasa, lažni ekolozi Aleksandar Jovanović Ćuta, Dobrica Veselinović i Radomir Zanzibarićanin Lazović, nedavno su obelodanili da izlaze na izbore u prestonici i otkrili da će nastupati pod sloganom "Biram borbu", ali je - s obzirom na njihove koloritne biografije i nastupe u javnosti - slogan "Biram flašu" svakako mnogo prikladniji.