04.05.2019

22:43

(VIDEO) OD OVOGA MOŽE DA SE RIKNE! Origi u 86. minutu oživeo Liverpul, san o tituli i dalje traje!

Vodio je Liverpul u dva navrata, Njukasl stizao, ali su puleni Jirgena Klopa ipak pogotkom Origija u 86. minutu pobedili 3:2 i ostali u igri za titulu

Crveni su opet lideri Premijer lige sa 94 boda, bar do ponedeljka kada Mančester siti igra meč 37. kola sa Lesterom.

Liverpul je poveo u 13. minutu utakmice pogotkom Van Dajka. Ali, samo sedam minuta kasnije Njukasl se vratio u igu. Bio je Atsu na pravom mestu i zakucao loptu u gol za 1:1.

Nije dugo trajalo slavlje domaćina, pošto su crveni opet u 28. minutu vodili 2:1. Salah je posle sjajnog centaršuta smestio loptu u gol za novo vođstvo - 2:1.

Međutim, ekipa Jirgena Klopa je i ovog puta uspela da ispusti prednost. Rondon je u 54. pogodio za novo izjednačenje.

Da sve bude gore, gosti su u 74. minutu ostali bez najboljeg igrača Mohameda Salaha. Zbog povrede je morao da napusti igru, pa sada crveni strepe da li će biti spreman za revanš sa Barselonom u polufinalu Lige šampiona.

Ali, Origi je na kraju bio junak utakmice. Samo desetak minuta nakon što je zamenio Salaha, Origi je zatresao mrežu i doneo pobedi svom timu - 3:2.