11.06.2019

22:55

(VIDEO) ŠTA URADI, INSINJE? Italijanski čarobnjak doneo "azurima" pobedu protiv Bosne u Torinu

Fudbalska reprezentacija Italije slavila je protiv Bosne i Hercegovine 2:1 u Torinu u četvrtom kolu grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo naredne godine

U veoma sadržajnom meču u Torinu, reprezentaciju našeg zapadnog suseda je u vođstvo doveo iskusni napadač Rome Edin Džeko u 32. minutu čime je krunisao nešto bolju igru gostujućeg tima.

Gosti su držali prednost sve do 49. minuta kada je Lorenco Insinje postigao maestralan gol nakon uhvaćenog voleja posle centaršuta iz kornera, a konačan rezultat je uspostavio Marko Verati u 86. minutu.

Italija posle četiri kola zauzima prvo mesto sa sve četiri pobede, dok je BIH ostala na skoru od jedne pobede, remija i dva poraza.