16.08.2019

22:39

(VIDEO) LEVANDOVSKI JAČI OD BALKANSKOG TANDEMA! Grujić i Ibiševič mučili Bavarce, ali je Poljak doneo bod Bajernu!

Šteta! Imali su fudbaleri berlinske Herte, predvođeni balkanskim tandemom Marko Grujić - Vedad Ibišević, lepu priliku da savladaju Bajern u Minhenu na startu Bunedslige, ali su na kraju morali da se zadovolje sa remijem - 2:2

Najveći krivac za to je poljski napadač Robert Levandovski koji je postigao dva gola za ekipu Nika Kovača.

Poljak je doveo Bajern u vođstvo golom u 24. minutu, ali su Ibišević u 36. i Grujić u 38. minutu do kraja poluvremena doneli potpuni preokret gostima iz nemačke prestonice.

Ipak, Levandovski se nije predavao i u 60. minutu sa penala doneo izjendačenje i prvi bod šampionu Nemačke u novoj Bundesligi.

Penalu je prethodnio ishitren potez Grujića, koji je faulirao Poljaka i bio direktan krivac za penal koji je napadač nemačkog šampiona pretvorio u gol.

BUNDESLIGA
1. kolo

Bajern - Herta 2:2 (1:2)
(Levandovski 24, 60 p. - Ibišević 36, Grujić 38)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Prsti su na crvenom dugmetu! Jesmo li umalo izbegli nuklearni rat? (VIDEO)

Šta se zaista desilo 14. aprila? Odgovor Izraela na napad Irana je pomalo čudan. Navodno Iran je pokušao nuklearni napad na Izrael. Na ovu temu u "Info danu" govorio je Nikola Vrzić, glavni urednik portala RT. Uživo u program javio se pilot Stevan Ignjatović koji je detaljnije govorio o avionima koji su sposobni da nose nuklearne bombe.