24.09.2019

22:50

(VIDEO) SLAVLJE I STREPNJA! Barselona savladala Viljareal, MESI OPET POVREĐEN?!

Fudbaleri Barselone pobedili su Viljareal (2:1) na domaćem terenu u šestom kolu Primere

Katalonci su krenuli žestoko, odmah napali gol "žute podmornice", što je navijačima vrlo brzo donelo radovanje. Posle sjanog centaršuta Lionela Mesija, u 6. minutu utakmice, francuski reprezentativac Antoan Grizman zatresao je mrežu protivnika.

Samo devet minuta kasnije, Barselona je udvostročila prednost, precizan je bio Artur. Viljareal je uspeo da smanji prednost pred sam kraj prvog poluvremena fanatstičnim pogotkom Kazorle koji postavio konačan rezultat.

U drugom poluvremenu katalonski gigant nije mogao da računa na svog najboljeg igrača Lionela Mesija, koji je zbog povrede morao da napusti teren. Još u 33. minutu Mesi je zatražio pomoć fizioterapeuta, a posle pauze, već je bilo jasno da Argentinac neće nastaviti meč.