(VIDEO) BAJERN SE PROVUKAO U PADERBORNU! Bavarci pokazali ranjivost na naizgled lakom gostovanju!

Tanjug

17:32 Fudbal 0

informer.rs | 28. 09. 2019.

Minhenski Bajern na gotovanju je pobedio Paderborn (3:2) u šestom kolu Bundeslige

Bavarci su dominantno otvorili meč, već u 15. minutu na asistenciju Kutinja, Serž Gnabri je doneo prednost niskim udarcem po sredini gola.

Mladi Nemac se odužio Brazilcu za asistenciju u 55. minutu. On je prosledio loptu Kutinju koji ju je precizno uputio ka golu, i tako povećao prednost gostujućeg tima.

Tanjug

Paderborn je 13. minuta kasnije smanjio prednost golom Kaija Progera, ali Bajern je potom ponovo zatresao mrežu domaće ekipe, strelac je bio Levandovski (78).

(VIDEO) TRI BODA OSTALA U TORINU! Juventus bez problema savladao SPAL!

Ipak, nije sve išlo tako glatko po Bavarce, jer se Paderborn pokazao kao tvrd orah, a to su dokazali još jednim pogotkom, ovaj put loptu u gol minhenske ekipe smestio je Kolins.

Tanjug

Zanimljivo je da su na svim utakmica Bundeslige, gosti izašli kao pobednici. Bajer iz Leverkuzena je u gostima lako pobedio Augsburg (3:0), odlična na strani je bila i Borusija Mehengladbah koja je savladala Hofenhajm (3:0). Šalke je takođe bio dominatan na gostujućem terenu, oni bili jači od Lajpciga (3:1). Majnc je kao domaćin izgubio od Volfsburga (1:0).