(VIDEO) PUKLA BRUKA U LONDONU! Bajern pregazio Totenhem, SEDAM KOMADA U MREŽI LJORISA!

Tanjug

23:00 Fudbal 1

informer.rs | 01. 10. 2019.

Bajern Minhen pobedio je na gostujućem terenu Totenhem (7:2) u drugom kolu Lige šampiona

Londonska ekipa je povela već u 12. minutu meča, precizan je bio Son, ali ipak, slavlje domaćih navijača nije dugo trajalo, samo tri minuta kasnije Džošua Kimič je izjednačio rezultat.

Tanjug

Pred sam kraj prvog poluvremena Bavarci su došli u prednost, zahvaljući pogotku Roberta Levandovskog.

Tanjug

Apsolutnu dominaciju Bajern je uspostavio u drugom poluvremenu, a za to je zaslužan Serž Gnabri sa dva brza gola (53, 55). "Pevcima" je nadu vratio kapiten Hari Kejn koji je bio precizan sa bele tačke u 61. minutu.

Tanjug

Ipak, minhenski klub je ponovo pokazao ko je gazda na terenu, još dva gola Gnarbija (83, 88) i jedan Levandovskog (87) zapečatili su sudbinu prošlogodišnjeg finaliste Lige šampiona.

Tanjug

Na ostalim utakmica Juventus je na domaćem terenu lako savladao Bajer iz Leverkuzena (3:0), dok je madridski Atletiko bez problema u Moskvi pobedio Lokomotivu.

Tanjug

PSŽ je ostvario minimalnu pobedu na gostovanju u Turskoj protiv Galatasaraja (1:0), dok je Mančester Siti kod kuće bio jači zagrebačkog Dinama (2:0).