22.10.2019

22:53

(VIDEO) BAJERN GURA OLIMPIJAKOS KA DNU! Levandovski srušio Grke u goleadi u Pireju za Zvezdinu nadu u evropsko proleće!

Fudbaleri Bajerna slavili su u goleadi protiv Olimpijakosa u Pireju 3:2 u trećem kolu Lige šampiona čime su grčki tim ostavili na samo jednom bodu od početka takmičenja

Nije počelo baš sjajno za Bavarce. El Arabi je u 23. minutu doveo domaći tim u vođstvo, ali je Robert Levandovski sa dva gola u 34. i 62. minutu potpuno preokrenuo rezultat u korist nemačkog tima.

Kada je Korentin Toliso pogodio mrežu domaćih u 15 minuta pre kraja meča za ubedljivih 3:1 činilo se da Olimpijakosu nema spasa, ali su Pirejci samo četiri minuta pre kraja uneli neizvesnost u meč pogotkom Giljermea, koji se ispostavio kao nedovoljan čak ni za remi.

Poraz Olimpijakosa značiće dosta i Crvenoj zvezdi koja je posle debakla u Londonu od Totenhema zadržala dva boda prednosti u odnosu na bratski klub.

U preostalim mečevima ubedljive pobede ostvarili su fudbaleri PSŽ-a i Mančester sitija. "Sveci" su sa pet golova isprašili Klub Briž u gostima uz het-trik Kilijana Mbapea i dva Maura Ikardija, dok je Siti sa 5:1 bio bolji od Atalante.

Serhio Aguero sa dva i Rahim Sterling sa tri bili su kreatori pobede aktuelnog engleskog šampiona.

Serhio Aguero i Rahim Sterling samo pobedili Atalantu

Real je golom Tonija Krosa u 18. minutu slavio protiv Galatasaraja u gostima i stigao do prve pobede u prva tri kola.

Konačno, Juventus je sa dva gola Paola Dibale u tri minuta meča srušio moskovsku Lokomotivu sa 2:1 na domaćem terenu.

Olimpijakos - Bajern 2:3 (1:1)
(El Arabi 23, Giljerme 79 - Levandovski 34, 62, Toliso 75)
Totenhem - Crvena zvezda 5:0 (3:0)
(Kejn 9, 72, Son 16, 44,  Lamela 57)

Grupa C
Šahtjor - Dinamo Z. 2:2 (1:1)
(Konopljanka 16, Dodo 75 - Olmo 25, Oršić 60)
Mančester siti - Atalanta 5:1 (2:1)
(Aguero 34, 38. p,  Sterling 58, 64, 69  - Malinovski 28 p.)

Grupa D
Atletiko M. - Leverkuzen 1:0 (1:0)
(Morata 75)
Juventus - Lokomotiva 2:1 (0:1)
(Dibala 77, 79 - Mirančuk 30)

Bora Solunac udario na Đilasa, Ponoša i Miloša Francuza: Teško će objasniti kako to da su uslovi u Beogradu loši, a u Srbiji dobri!

Borislav Novaković iz Narodnog pokreta Srbije, poznatiji kao Bora Solunac, rekao je da su sva tri zahteva koja je opozicija imala ispunjena i istakao da će Miloš Jovanović, Zdravko Ponoš i Dragan Đilas teško odbraniti narodu to što u Beogradu bojkotuju izbore jer kažu da ne postoje dobri izborni uslovi, dok u Srbiji izlaze na lokalne izbore.