12.01.2020

23:06

(VIDEO) KAKVA LUDNICA U PARIZU! Preokreti, šest golova, VAR i remi PSŽ-a i Monaka!

Fudbaleri PSŽ-a i Monaka odigrali odigrali su sjajan meč u 20. kolu Lige 1. Nakon velike borbe bilo je 3:3 posle dva preokreta

PSŽ je na svom terenu poveo već u trećem minutu golom Nejmara, ali je usledio preokret gostiju.

(VIDEO) BOGOVI FUDBALA BI PALI NA TEME! Bila bi to strašna RABONA, da je bilo sreće!

Najpre je u sedmom minutu Želson Martins izjednačio, a u 13. je Visam Ben Jeder doneo prednost Monaku.

Ipak, vođstvo gostiju je trajalo samo do 24. minuta kada je autogol postigao Fode Balo Ture.

Do poluvremena je PSŽ povratio vođstvo, golom Nejmara u 42. minutu iz jednaesterca.

Tim iz Monte Karla se nije predavao u nastavku, a nagrada je stigla u 70. minutu kada je mrežu aktuelnog šampiona Francuske zatresao Islam Slimani.