HERTA PALA U NASTAVKU! Furiozni Bajern se prošetao Grujićevim Berlinom! (VIDEO)

17:25 Fudbal 0

informer.rs | 19. 01. 2020.

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su slavili na gostovanju Herti 4:0 mnogo boljom igrom u nastavku meča

Nakon prvog poluvremena bez golova, tačno nakon sat vremena igre gosti su poveli golom Tomasa Milera na asistenciju Ivana Perišića.

Posle blagog zatišja usledilo je furioznih 11 minuta u režiji šampiona Nemačke koji su u ovom periodu postigli čak tri gola. Prvo je Robert Levandovski duplirao prednost Bajerna u 73. minutu, a zatim je Tijago Alkantara utrostručio vođstvo moćnih gostiju.

Konačnih 4:0 uspostavio je odličnim skokom Perišić u 84. minutu nakon što mu je Miler vratio asistenciju.

Do kraja meča, koji je sprski fudbaler Marko Grujić odigrao ceo, gosti su pokušali da dođu do utešnog gola, ali nisu uspeli pa će morati da se okrenu narednim izazovima u borbi za opstanak u elitnom društvu.

Sa druge strane, Bajern je ovom pobedom došao na četiri boda zaostatka u odnosu na lidera Red Bul Lajpcig.