14.08.2020

21:53

(VIDEO) BAJERN OSRAMOTIO BARSU! Bavarci spakovali OSAM komada u mrežu Katalonaca i otišli u polufinale Lige šampiona!

Fudbaleri Bajern Minhena plasirali su se u polufinale Lige šampiona pošto su na stadionu "Luž" u Lisabonu ubedljivo savladali Barselonu sa 8:2. U borbi za finale nemački tim će odmeriti snage sa boljim iz duela Mančester siti - Lion koji je na programu u subotu od 21 čas

Bajern je osramotio Barselonu u Liabonu! Katalonci nisu znali gde se nalaze tokom celog meča, iako su vrlo brzo autogolom Alabe došli do 1:1. Od tada, pa sve do poslednjeg zvižduka Damira Skomina na ovoj utakmici, na terenu je postojao samo jedan tim. Povučeni nemačkim mentalitetom, fudbaleri nemačkog šampiona do vrha su napunili mrežu Barselonu, koju je sa klupe predvodio Kike Setjen, čovek koji je od dolaska na Kamp Nou upropastio veliku imperiju svetskog fudbala. Vrhunac poniženja na "Lužu" bila su i dva gola Felipea Kutinja, koga je Barsa poslala na pozajmicu upravo u Bajern... Na kraju, rezultatom 8:2, Bajern je ispratio Mesija i družinu nazad u Barselonu.

OKRŠAJ DVA SVETSKA GIGANTA! Ko će u polufinale Lige šampiona? Barselona i Bajern biju bitku! Istorija duela ova dva kluba je fascinantna!

Barselona - Bajern Minhen 2:8

(Alaba autogol 7, Suarez 57 - Miler 4, 30, Perišić 21, Gnabri 27, Kimih 63, Kutinjo 85,88, Levandovski 83)

Stadion: Luž     Sudija: Damir Skomina

Barselona: Ter Štegen - Alba, Lengle, Pike, Semedo - De Jong, Buskets (Fati od 70. minuta), Roberto (Grizman od 46. minuta), Vidal - Mesi, Suarez.

Bajern Minhen: Nojer - Kimih, Boateng (Zile od 76. minuta), Alaba, Dejvis (Ernandez od 83. minuta)- Gorecka (Toliso od 83. minuta), Alkantara - Gnabri (Kutinjo od 75. minuta), Miler, Perišić (Koman od 67. minuta) - Levandovski.

89. minut - Bez komentara - 8:2 za Bajern! Kutinjo ponovo...

85. minut - 7:2 za Bajern! Nemački tim kao Panceri u Brazilu 2014. godine! Kutinjo pogađa.

83. minut - Iako je skomina čekao intervenciju VAR-a, gol Levandovskog je na kraju ipak priznat! 6:2 za Bavarce!

80. minut - Bajern pleše po terenu. Rutinski čuvaju loptu i dodaju se kao na malom fudbalu. Barsa se predala.

77. minut - Pokušaj Mesija, ali Nojer ponovo na pravom mestu i hvata udarac Argentinca. Ostaje 5:2.

71. minut - Sve manje vremena za Barselonu... Bajern na korak od polufinala.

67. minut - Koman menja Perišića, strelca drugog gola za Bajern. Francuz je odmah imao veliku šansu, ali nije iskoristio kiks danas indisponiranog Semeda.

63. minut - Bajern nastavlja po starom! 5:2 za Bavarce, Kimih pogađa nakon dodavanja Dejvisa.

60. minut - Novi pokušaj Perišića, međutim, traljav šut Hrvata iz voleja!

57. minut - Fantastičan dribling Suareza kojim je izbacio Boatenga iz igre i nakon toga savladao Nojera za 4:2!

54. minut - Levandovski pogađa mrežu, međutim, Skomina poništava ovaj pogodak zbog ofsajd pozicije u kojoj se našao poljski golgeter.

48. minut - Perišić ponovo u elementu! Jak udarac, ali direktno u Ter Štegena, ostaje 4:1.

46. minut - Grizman menja Serhia Roberta na startu drugog poluvremena.

KRAJ PRVOG DELA!

44. minut - Suarez pokušava sa ivice šesnaesterca, direktno u Nojera!

38. minut - Finiš prvog dela, Barselona i dalje ne dolazi do daha, a na semaforu je već 4:1 za Bajern!

36. minut - Perišić šutira iskosa iz prve nakon greške defanzivaca Barselone, ali samo preko gola.

30. minut - Barselona je nokautirana! Drugi gol Milera za 4:1!

28. minut - Levandovski umalo da donese Bajernu i četvrti gol! Velika šansa...

27. minut - Bajern se razgoropadio! Gnabri pogađa za 3:1!

24. minut - "Tuče" Alkantara sa ivice kaznenog prostora, ali lopta ide preko gola. Bio je u odličnoj poziciji.

21. minut - Bajern ponovo vodi! Perišić pogađa od prečke!

20. minut - Promešao je Mesi odbranu Bavaraca, ušao u šesnaesterac i šutirao, međutim, direktno u Nojera!

18. minut - Gorecka je pokušao glavom, ali lopta odlazi preko gola.

13. minut - Nova prilika za Bavarce, ovoga puta preko Levandovskog! Međutim, Poljak je loše reagovao iako je bio sam u skoku na nekih sedam metara od gola Barse. Šutirao je preko gola.

12. minut - Šansa za Bajern, Lengle interveniše ispred Gorecke i šalje loptu u korner. Ostaje 1:1!

9. minut - Barsa je imala dve velike prilike za preokret! Prvo je Mesi sjajno šutirao, a Nojer odbranio, da bi nakon toga Katalonci pogodili stativu! Ponovo Argentinac nije imao sreće! Gledamo atomski fudbal u glavnom Portugalije!

7. minut - Alaba postiže auogol! Barselona dolazi do 1:1!

4. minut - Vodi Bajern! Miler pogađa! Odlična akcija Bavaraca koju je rutinski rešio iskusni Miler!

2. minut - Ogromna šansa za Barsu već na startu duela! Nojer je bio brži od Suareza i očistio loptu ispred Urugvajca!

UTAKMICA JE POČELA!

20.30 - Dobrodošli na lajv prenos četvrtfinalnog meča Lige šampiona između Barselone i Bajern Minehna. Očekuje nas fantastičan meč i duel dva rasna golgetera, Lionela Mesija sa jedne i Roberta Levandovskog sa druge strane. Bavarci su 2013. godine eliminisali Barsu u polufinalu Lige šampiona, da bi se Katalonci dve godine kasnije revanširali Bajernu i izborili plasman u finale u kome su savladali Juventus (3:1).

"Srbija protiv nasilja" zapravo je generator nasilja! Opoziciji se smeši još jedan poraz na izborima! (VIDEO)

U toku je konstitutivna sednica Narodne Skupštine Srbje. Opozicija ponovo pokušala da ometa gospodina Rabrenovća. Na ovu temu u "Info jutru" govorio je Dejan Vukelić, urednik Srpskog portala, a u studiju mu se priključila i Ana Đorđević, borac za prava Srba na KiM, Đorđe Todorov iz Centra za društvenu stabilnost i Vanja Vukić, visoki funkcioner SPS-a. Putem vajber uključenja u program se javio i glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević.