25.09.2020

20:52

VOŽDOVAC BES ISKALIO NA NIŠLIJAMA! Pukla petarda na "krovu"!

Voždovac je u minulom kolu poražen od Crvene zvezde sa 6:0, pa je sada bes iskalio na Radničkom iz Niša, koji je u 9. kolu deklasiran sa 5:0

"Zmajevi" su meč rešili već tokom prvog poluvremena. Tačnije, u 27. minutu meča bilo je 3:0 na domaćina na "krovu.

Nišlije je u sedmom minutu načeo Vujnović, u 18. minutu je bilo 2:0 preko Putinčanina, dok je Milosavljević u 27. minutu povećao prednost Voždovca, pa je ovim rezultatom okončano prvo poluvreme.

Nije domaćin zabušavao tokom drugih 45 minuta igre. Pantović je u 67. pogodio za poker, a petrda je pukla u 80. kada je Stojčev zatresao mrežu i postavio konačnih 5:0

SUPERLIGA

9. kolo

Voždovac - Radnički Niš 5:0 (3:0)
(Vujnović 7, Putinčanin 18, Milosavljević 27, Pantović 67, Stojčev 80)

Bonus video

(FOTO) FALČINELI U EPICENTRU NAKON OVOG GESTA!

Nakon poraza od Omonije u kvalifikacijama za Ligu šampiona, mnogi su kao glavne krivce za eliminaciju označili Miloša Degeneka i Dijega Falćinelija, a Italijan je samo nekoliko dana kasnije postigao dva gola na meču protiv Voždovca koji su crveno-beli rešili u svoju korist sa 6:0