03.11.2020

19:35 >> 23:15

(VIDEO) TADIĆ JE GENERAL AJAKSA! Rodrigo spasio Real, het-trik Žote, Bajern je MAŠINA - GAZI, MELJE...

Real Madrid upisao je veoma važnu pobedu protiv Intera 3:2, Liverpul je pregazio Atalantu sa 5:0, a Tadić je vodio Ajaks do pobede u Danskoj, pošto su "kopljanici" slavili sa 2:1

Kakvo fudbalsko veče je iza nas! Dugo nije bilo ovako efikasnog kola u Ligi šampiona, a kakav praznik su nam priuštili igrači najboljih evropskih klubova retko se viđa!

Najinteresantnije je bilo u Madridu, gde je Real savladao Inter sa 3:2. Apostrofirali smo ovu utakmicu kao derbi kola i zaista je bila. Poveo je Real rano sa 2:0 već posle 33 minuta golovima Benzeme i Ramosa, ali se nije predavao Inter i do poluvremena uspeli su da smanje zaostatak posle magije Nikolo Barele!

U drugom poluvremenu uspeli su „neroazuri“ da poravnaju rezultat, ali je na kraju Real preko Rodriga slavio sa 3:2.

Očekivalo se mnogo od utakmice u Bergamu gde su se sastali Liverpul i Atalanta, ali je na terenu bio samo jedan – Liverpul pošto je tim sa Enfilda slavio sa 5:0. Poveli su "redsi" preko Žote, koji je danas dobio šansu ispred Robera Firmina. Žota je bio nezaustavljiv večeras i doneo je Liverpulu 2:0.

Nije valjano ni počelo drugo poluvreme, a Liverpul je već vodio sa 5:0. Salah i Mane su se upisali u strelce, a Žota je postigao het-trik i zapečatio sudbinu Atalante!

Kapitenski! Od toga da neće igrati, do gola i asistencije u deset minuta, tako je Tadić igrao u Danskoj i vodio Ajaks do pobede od 2:1! Momak iz Bačke Topole iz nedelje u nedelju pokazuje kakav je virtuoz sa loptom. Već posle 48 sekundi Tadić je asistirao Antoniju, a potom i posle greške Midtjilanda iz indirekta povećao na 2:0. Uspeli su Danci preko Andresa Drejera da smanji na 2:1, a to je bio i konačan rezultat meča!

Porto je na svom terenu slavio protiv Marseja sa 3:0, strelci su bili Oliveira, Marega i Luiš Dijaš. U istoj grupi Mančester siti lako je izašao na kraj sa Olimpijakosom 3:0, a golove su postigli Tores, Gabrijel Žezus i Kanselo.

Bajern se mučio u Salcburgu, ali je na kraju suvi kvalitet i iskusvo donelo prevagu 6:2! Imali su „bikovi“ svoje šanse na ovom meču, ali kada su na deset minuta pred kraj Boateng i Sane postigli golove utakmica je bila rešena. Do kraja uspeli su Levandovski i Ernandez da nanesu težak poraz Salcburgu.

Grupa A:

Lokomotiva Moskva - Atletiko Madrid 1:1(1:1)
/Himenez 18 - Mirančuk 25/

RB Salcburg - Bajern 2:6(1:2(
/Beriša 4, Okugava 68 - Levandovski 21p,88 Kristensen 44ag, Boateng 79, Sane 83, Ernandez 96/

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Grupa B:

Šahtjor - Borusija Mehengladbah 0:6(0:4)
/Plea 8, 26, 79, Bondar 17ag, Bensebaini 44, Štind 65)

Kraj utakmica!

92. minut- GOOOL! Tačku na duel Salbruga i Bajerna stavlja Ernandez  - 2:6. Strašni su Bavarci!

90. minut - GOOOL! Kanselo donosi Sitiju laganih 3:0 protiv Olimpijakosa malo pred poslednjeg sudijskog zvižduka.

88. minut - GOOOL! Bajern je mašina, ne staje, gazi, melje, povećava na 5:2 preko Loevandovskog.

84. minut - GOOOOOOL! Bajern sada ima ogromnu prednost - 4:2! Sane je strelac.

81. minut - GOOOOOOOL! Vodi Siti sa 2:0 protiv Olimpijakosa!

81. minut - Vodi Bajern 3:2! Strelac je Žerom Boateng!

81. minut - GOOOOOOOL! Rodrigo dovodi Real ponovo u prednost - 3:2!

70. minut - Luis Dijaz postiže i treći gol za Porto, vode "zmajevi" sa 3:0 protiv Marseja!

69. minut - GOOL! Masaja Okugava tek što je ušao u igru i već postiže gol za Salcburg - 2:2!

68. minut - GOOOOOOOOL! 2:2 stiže Inter do izjednačenja preko Ivana Perišića!

65. minut - VAR poništava pogodak Entonija zbog ofsajda!

62. minut - Miruju mreže u poslednjih desetak minuta širom Evrope!

54. minut - Puče petarda u Bergamu! Žota postiže het-trik!

49. minut - GOOOOOOOOL! Debakl u najavi za "Boginju" , Sadio Mane se upisuje u strelce sada je 4:0!

47. minut - Liverpul sada ima ogromih 3:0! Ovoga puta je Salah strelac.

45. minut - Počelo je drugo poluvreme.

Gotov je prvi deo igre na svim utakmicama večerašnjeg programa!

44. minut - GOOOOOOOOL! Bajern potpuno preokreće rezultat protiv "bikova" u Salcburgu, autogol Kristensena!

35. minut - Smanjuje Inter preko Lautara Martizena, sjajna asistencija Nikola Barele, sada je 2:1.

34. minut - Ponovo Žota, Liverpul sada u Bergamu vodi sa 2:0!

34. minut - GOOOOOOOOL! Serhio Ramos za 2:0 Real Madrida!

28. minut - Duplira Serhio Oliveira prednost Porta iz penala - 2:0!

25. minut - GOOOOOOOOL! Vodi Real Madrid, strelac je Karim Benzema! Ogromna greška biveg igrača "kraljevskog kluba" Ašrafa Hakimija.

22. minut - Levandovski donosi izjednačenje Bajernu sa "kreča" - 1:1!

18. minut - Smanjuje Midtjiland, sada je 2:1!

17. minut - GOOOOOOL! Vodi Liverpul, strelac je Diogo Žota!

13. minut - Mančester siti vodi protiv Olimpijakosa, gol je postigao Feran Tores.

13. minut - GOOOOOOOL! Dušan Tadić posle asistencije upisuje se i u strelce, sada je 2:0!

11. minut - Dmitri Paje promašio je penal i šansu da izjednači u Portugalu.

5. minut - GOOOOOOOL! Salcburg vodi protiv Bajern Minhenam, Beriša se upisao u strelce.

4. minut - Porto vodi protiv Marseja, strelac je Musa Marega - 1:0!

1. minut - GOOOOOOOL! Ni pun minut nije trebao Ajaksu da povede, Tadić asistent, a strelac Antoni.

1. minut - Utakmice su počele!

20:48 - Prve dve utakmice današnjeg programa su gotove. Marko Nikolić i njegova Lokomotiva uspeli su da odole napadima Atletiko Madrida i sačuvaju 1:1 još iz prvog poluvremena. Strelac za "jorgandžije" bio je Marija Himenez, dok je konačan rezultat postavio Mirančuk sa bele tačke u 25. minutu.

U drugom susretu dana, Borusija Megengladbah ponizila je Šahtjor u Ukrajini pošto su salvili sa 6:0, a najbolji akter susreta bio je Alesane Plea koji je upisao het-trik.

20:37 - Nemanja Radonjić nije u protokolu za večerašnju utakmicu Marseja i Porta.

20:34 - Još jedan srpski reprezentativac počinje utakmicu sa klupe. Marko Grujić nije u startnih 11 Porta.

20:13 - I Aleksandar Kolarov počinje meč u Madridu sa klupe. Konte se odlučio na defanzivnu trojku Dambrozio-De Fraj-Bastoni.

20:11 - Luka Jović ponovo na klupi Real Madrida!

20:00 - Ranđelović u startnoj postavi Olimpijakosa na utakmici protiv Mančester sitija.

19:49 - Rokada u napadu Liverpula! Žota je posle sjajnih partija poslednjih nedelja uspeo da istsne Roberta Firmina iz startnih 11. Ofanzivni triling "redsa" večeras biće Salah-Žota-Mane!

19:46 - Lepe vesti za navijače Ajaksa, ali i za celu Srbiju. Dušan Tadić startuje na večerašnjem duelu protiv Midtjilanda u Danskoj.

19:35- Dobrodošli na lajv prenos trećeg kola grupne faze Lige šampiona. Sve detalje sa utakmica možete pratiti uz Informer.rs.

Midtjiland - Ajaks 21:00

Nastavljeni razgovori vlasti i opozicije o izbornim uslovima!

U Skupštini Srbije nešto posle 13.00 časova počeo je sastanak predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić sa predstavnicima poslaničkih grupa, političkih stranaka nacionalnih manjina i udruženja, radi konsultacija oko obrazovanja radnih grupa za unapređenje izbornog procesa i uvid, kontrolu i reviziju Jedinstvenog biračkog spiska.

26.04.2024

14:13

"U minuti žena može da izgubi od 30 do 40 odsto krvi!" Ginekolog otkriva od čega je preminula porodilja u Vranju

Više javno tužilaštvo u Vranju saopštilo je juče da je obdukcija pokazala da je uzrok smrti porodilje M. A iz okoline Preševa 17. aprila, ruptura materice sa posledičnim iskrvarenjem i da bi se u tom slučaju moglo raditi o krivičnom delu nesavesnog pružanja lekarske pomoći koje se zbog smrtne posledice može kvalifikovati kao teško delo protiv zdravlja ljudi.