Autor: Informer/Beta

07.11.2020

16:43

SUPERLIGA SRBIJE! Minimalne pobede Proletera i Rada, Zlatibor grabi ka sigurnoj zoni

Prve tri utakmice subotnjeg programa Superlige Srbije odigrane su od 14 časova, a pobede su odneli Proleter, Rad i Zlatibor

Fudbaleri Proletera pobedili su danas na svom terenu ekipu Napretka sa 1:0, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču postigao je Siniša Babić u 50. minutu sa penala.

Proleter je, posle sedme pobede u domaćem šampionatu, četvrti na tabeli sa 26 bodova, dok je Napredak sada na 18. poziciji sa deset bodova.

Istim rezultatom slavio je i Rad na gostovanju Bačkoj, a pobednički gol postigao je Martin Novaković u 23. minutu.

Ekipa sa Banjice je na 16. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Bačka pretposlednja sa sedam.

Fudbaleri Zlatibora su u gostima bili bolji od Novog Pazara sa 2:1. Oba gola za Zlatibor postigao je Milan Đokić, u 33. i 56. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za domaći tim bio Abdulaje Sise u 39. minutu.

Zlatibor je trenutno 17. na tabeli domaćeg šampionata sa 12 bodova, dok je Novi Pazar na 14. poziciji sa tri boda više.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.