25.11.2020

20:00 >> 23:03

(VIDEO) LIGA ŠAMPIONA! Tadić asistirao, Grujić isključen! Veliko iznenađenje u Liverpulu, Real dobio derbi!

Real Madrid upisao je pobedu u derbiju četvrtog kola grupne faze Lige šampiona protiv Intera 2:0, Liverpul je šokiran na "Enfildu" istim rezultatom, dok je Ajaks lako izašao na kraj sa Midtjilandom 3:1 uz dve asistencije Dušana Tadića!

Čini se da neće Antonio Konte još dugo sedeti na klupi Intera. Italijanima se posle poraza od Real Madrida od 2:0 (1:0) smeši kraj takmičenja u Ligi šampiona i grčevita borba sa Šahtjorom za nastavak takmičenja u Ligi Evrope. Poveli su Madriđani preko Azara, koji je bio precizan sa bele tačke.

Najavio je Klop pred meč da će odmarati igrače koji ove sezone osete najviše tereta, ali utisak je da se Nemac zaigrao. Atalanta je bila mnogo bolji rival na "Enfildu" i na kraju zasluženo slavila sa 2:0 (0:0)! Goste je do vođstva doveo je Josip Iličić.

Samo četiri minuta kasnije, posle sjajne akcije Hateboer je asistirao Gosensu, a ovaj sjajno odreagovao za 2:0!

Uspeo je Ajaks da slavi na svom terenu protiv Midtjilanda i tako ostane u trci za nastavak takmičenja u Ligi Evrope. Posle slabih prvih 45 minuta, potpuna eksplozija u nastavku i pobeda od 3:1 (0:0). Poveli su "kopljanici" preko Gravenberga, a dva minuta kasnije Mazraui je duplirao prednost svog tima!

Nije dugo trebalo Ajaksu da postigne i treći gol, a strelac je bio David Neres u 66. minutu susreta. Uspeli su fudbaleri Midtjilanda da ublaže boraz u 81 minutu susreta, kada je Mabil "sa kreča" postavio konačnih - 3:1!

Bajern je na svom terenu lako slavio protiv Salcburga 3:1 (1:0). Strelci za Bavarce bili su Levandovski, Koman i Sane, dok je jedigi gol za austrijsku ekipu postigao Beriša.

Najslabija partija večeras igrala se u Madridu, gde je Atletiko dočekao Lokomotivu iz Moskve. Četa Marka Nikolića uspela je da odoli "jorgandžijama" i sačuva bod u nastavku trke za proleće u Evropi - 0:0!

Marselju nije mesto u Ligi šampiona i to je sada jasno! Ekipa Andre VIljaša-Boaša nema kapaciteta da igra na tri fronta, te u najjačem evropskom klupskom takmičenju u većini slučajeva služe za budženje gol razlike. Večeras ih je savladao Porto sa 2:0! Strelci su bili Sanusi i Serhio Oliveira!

90. minut - Počeo je poslednji minut na svim utakmicama!

81. minut - GOOOOOOOL! Midtjiland smanjuje na 3:1! Strelac je Mabil!

74. minut - Smanjuje Salcburg zaotatak u Minehnu, Beriša je strelac - 3:1!

72. minut - GOOOOOOL! Porto sada vodi sa 2:0 protiv Marselja! Serhio Oliveira sa bele tačke!

68. minut - Poveo je Atletiko Madrid protiv Lokomotive, ali je VAR poništio pogodak zbog ofsajda, ostaje 0:0!

68. minut - GOOOOOOOL! Postiže i Bajern treći gol večeras, strelac je Liroj Sane - 3:0!

66. minut - GOOOOOOOL! Ajaks postiže i treći gol protiv nemoćnog Midtjilanda, Neres je strelac, sada je 3:0!

65. minut - ŠOK NA ENFILDU! Atalanta sada ima dva gola prednosti posle sjajnog udarca Gosensa - 0:2!

60. minut - GOOOOOOOL! Real Madrid vodi sa 2:0 protiv Intera, Rodrigo je strelac!

60. minut - Josip Iličić dovodi Atalantu do prednosti protiv Liverpula, sada je 0:1!

68. minut - Posle furioznog starta drugog poluvremena, ritam utakmica je malo opao!

53. minut - GOOOOOOOOL! Duplira Bajern svoje vođstvo protiv Salcburga. U strelce se upisao Kingsli Koman - 2:0!

50. minut - GOOOOOOOOOL! Ponovo gol na "Amsterdam Areni", Ajaks vodi sa 2:0, Mazraui je sada strelac! Tadić je ponovo asistent!

47. minut - GOOOOOL! Golčina Gravenberga! Prvi pogodak za mladog Ajaksovog veznjaka - 1:0! Asistencija Dušana Tadića!

45. minut - Gotovo je prvo poluvreme! Svega tri gola na šest utakmica i jedan crveni karton koji je zaradio Arturo Vidal zbog nesportskog ponašanja!

42. minut - GOOOOOOOL! Vodi Bajern na svom terenu protiv Salcburga! Strelac je Robert Levandovski - 1:0!

38. minut - GOOOOOL! Porto vodi protiv Marselja! Sanusi je strelac posle kornera, nastala je gužva u petercu, a Sanusi se najbolje snašao i prikucao loptu u gol - 0:1!

34. minut - Golova nema, ali pao je jedan crveni karton! Vidal je zbog prigovora prvo "požuteo", onda se uneo u lice sudiji, te je dobio i drugi žuti, pa crveni karton! Veliki problem za Inter...

30. minut - Bez promena što se rezultata tiče! Za sada svuda bez golova, samo Real Madrid vodi protiv Intera sa 1:0!

22. minut - Još uvek svega jedan gol na šest utakmica i to sa bele tačke u Milanu!

12. minut - Za sada miruju mreže na stadionima širom Evrope. Utisak je, da večeras nikome nije do fudbala...

5. minut - Penal za Real Madrid posle samo pet minuta. Srušio je Nikolo Barela, Naća. Azar je bio siguran, Madriđani vode - 0:1!

1. minut - Preostale utakmice četvrtog kola Lige šampiona su počele! Sve utakmice počele su minutom ćutanja zbog smrti Dijega Armanda Maradone! Posebno dirljivo bilo je u Madridu, gde je Dijego Simeone jedva obuzdao emocije!

20:51 - Dušan Tadić sa kapitenskom trakom predvodi Ajaks u duelu protiv Midtjilanda!

20:45 - Marko Grujić je u startnih jedanaest Porta!

20:00 - Dobro došli na lajv prenos četvrtog kola grupne faze Lige šampiona! Detalje sa šest preostalih mečeva možete pratiti uz portal Informer.rs!

Grupa B:
Borusija Mehengladbah - Šahtjor 4:0 (2:0)

/Gravenberg 47, Mazraui 49, Neres 66 - Mabil 80/

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.