29.11.2020

22:18

(VIDEO) GDE ĆEŠ TOPOM NA VUKOVE? Arsenal poražen, sve je bliži ZONI ISPADANJA

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Arsenal u gostima rezultatom 2:1 u utakmici desetog kola Premijer lige Engleske

Svi golovi su pali u razmaku od 15 minuta i svi su viđeni u prvom poluvremenu. Pogotke za Vulvse su postigli Pedro Neto i Danijel Podense, dok je jedini gol za "tobdžije" bio delo štopera Gabrijela.

Prvi gol na meču postigao je Neto u 27. minutu.

Samo tri minuta kasnije je Gabrijel uspeo da poravna rezultat.

Ipak, novo vođstvo i na kraju, ispostavilo se, pobedu Vulvsima doneo je Podense u 42. minutu utakmice.

Posle ovog poraza, Arsenal se nalazi na 14. poziciji na tabeli, dok je Vulverhempton skočio na šesto mesto.