22.01.2021

22:25

E, TO JE FUDBAL! Goleada u Menhengladbahu, VAR i dva preokreta! SPEKTAKL u meču dve Borusije /VIDEO/

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha savladali su imenjaka iz Dortmunda rezultatom 4:2 na otvaranju 18. kola Bundeslige

Ovom pobedom, Borusija Menhengladbah je na tabeli prestigla Borusiju Dortmund i sada zauzima četvrtu poziciju sa 31 bodom, dva više od "milionera".

Prvi gol na meču pao je u drugom minutu kada je Florijan Nojhaus savladao golmana gostiju, ali je on poništen zbog faula posle gledanja VAR-a.

Ipak, Menhengladbah je poveo devet minuta kasnije preko Nika Elvedija.

Igrao se 22. minut kada je Erling Haland doneo izjednačenje Dortmundu, a isti igrač je šest minuta kasnije preokrenuo rezultat.

Već u 32. minutu je Niko Elvedi novim golom poravnao na 2:2.

Rami Bansebaini je u četvrtom minutu drugog poluvremena doneo novo vođstvo domaćem timu.

Končan rezultat je u 78. minutu postavio Markus Tiram.